Silne partnerstwo na lata - Alphabet Polska Fleet Management Partnerem Głównym Kobiecej Floty!

Stało się, kolejny rok z rzędu jesteśmy dumni, że Kobiecą Flotę wspiera silny Partner. Alphabet Polska Fleet Management jest jednym z wiodących polskich dostawców z zakresu CFM. Firma obecna jest 19 krajach i łącznie finansuje ponad 650 000 pojazdów.

2017-02-03 00:00:00

Kapitałowo Alphabet związany jest z BMW Group. Polska filia światowego potentata w dziedzinie finansowania oraz zarządzania pojazdami służbowymi od lat angażuje się w innowacyjne, świeże i biznesowo dopracowane projekty. Kierunek ten podkreśla charakter oferowanych przez Alphabet rozwiązań, które swoim przełomowym podejściem do problematyki mobilności firmowej floty, w niezwykle dopracowany sposób znajdują odpowiedzi na bolączki klientów. Alphabet kładzie niezwykły nacisk na elektryczną mobilność, czego wyrazem jest produkt, dzięki któremu można zbadać potencjał elektryfikacji firmowego car parku, a następnie wdrożyć rozwiązania, dzięki którym przedsiębiorstwo będzie poruszało się samochodami z napędem alternatywnym. Rozbudowane usługi doradcze i finansowe są fundamentem zaufania jakim Alphabet darzy duża grupa klientów, a rozbudowane spektrum ofertowe przyciąga każdego kto chce zoptymalizować koszty samochodów firmowych.

Alphabet to nowoczesność – dzięki dostępnie do rozbudowanej aplikacji AlphaGuide klienci firmy mogą odpowiednio zaplanować podróż, synchronizować kalendarz z telefonem, zaplanować wizytę w warsztacie czy zgłosić szkodę. Wszystko jednym kliknięciem, intuicyjnie i funkcjonalnie.

Wraz z przyjaciółmi z Alphabet tworzymy Kobiecą Flotę od samego początku. Zaangażowanie Alphabetu jest nie do przecenienia od 2014 roku, kiedy to w Hotelu SPA dr Ireny Eris we Wzgórzach Dylewskich odbyła się magiczna I edycja projektu. Z każdym rokiem szkolenie zyskiwało na prestiżu, budowane były silne merytoryczne fundamenty Kobiecej Floty, a zaangażowanie uczestniczek w spotkanie elektryzowało nas do jeszcze większego wspólnego wysiłku. Z każdą kolejną edycją aktywność Alphabetu była jeszcze większa. Poprzez zawsze fenomenalnie przygotowane, tematycznie dopracowane i bardzo przemyślane wykłady i warsztaty prowadzone przez przedstawicieli Alphabet Polska Fleet Management Kobieca Flota stała się prawdziwie rodzinną platformą spotkań branżowych. Dzięki Alphabetowi na przestrzeni lat Kobieca Flota urosła do obecnej rangi spotkania z kategorii „must be” każdej kobiety, która zawodowo związana jest z zarządzaniem firmowym car parkiem.

IV edycja, która już w połowie marca zawita to pięknego hotelu Przystań pod Olsztynem, nie mogła odbyć się bez kooperacji z Alphabetem. I w tym roku w przyjacielskiej i ciepłej atmosferze będziemy mieli okazję do wspólnych działań dla Was – fleet managerek. Co przygotowujemy? To niech pozostanie tajemnicą do pierwszego wykładu na Kobiecej Flocie 2017.

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się czy warto wziąć udział nie trać ani chwili! Sprawdź program i szczegóły szkolenia na www.kobiecaflota.pl i dołącz do najbardziej zmysłowego spotkania polskiej branży flotowej. Do dzieła! 

 

ZNAJDŹ NAS: