Alfa Romeo Giulia zdobyła tytuł "Nowość Roku 2017"

Po uzyskaniu 33,4% głosów Czytelników magazynu "Quattroruote", fascynująca Alfa Romeo Giulia została wybrana "Nowością Roku 2017", zdobywając najbardziej prestiżowy tytuł w konkursie włoskiego miesięcznika motoryzacyjnego. Na podium również dwa inne włoskie "dzieła": Fiat 124 Spider i Maserati Levante.

2017-02-15 00:00:00

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się na początku lutego w Mediolanie, przy okazji „Quattroruote Day". Przed publicznością złożoną z najważniejszych przedstawicieli świata motoryzacji, nagrodę odebrał Alfredo Altavilla, Chief Operating Officer FCA dla regionu EMEA.

Prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane przez Czytelników, którzy nagrodzili także dwa inne włoskie samochody: oprócz Alfy Romeo Giulia, na podium znalazły się także Fiat 124 Spider i Maserati Levante.
Przyznane wyróżnienia są potwierdzeniem uznania dla wszystkich nowości produktowych Grupy FCA wprowadzonych na rynek i będących wyrazem doskonałości stylistycznej i motoryzacyjnej Made in Italy na świecie.

W konkursie Quattroruote, którego pierwsza edycja odbyła się w 2000 roku, zwyciężyło dotąd aż jedenaście modeli FCA, w zeszłym roku był to Fiat 500X.
Dla Grupy, pasja i zainteresowanie Czytelników przyznających ten tytuł stanowi także uznanie dla magazynu Quattroruote i profesjonalizmu jego redakcji.
Podczas tej edycji konkursu, trzy włoskie samochody na podium wyprzedziły aż 12 modeli różnych marek i segmentów. 

Giulia to najbardziej autentyczny wyraz ducha Alfy Romeo, w którym łączą się wszystkie elementy, dzięki którym stała się ona jedną z najbardziej pożądanych marek na świecie: typowo włoskie wzornictwo, mocne silniki, doskonałe rozłożenie mas, wyjątkowe rozwiązania techniczne oraz najlepszy stosunek masy do mocy. Podobnie, Fiat 124 Spider wpisuje się w tradycję swojego legendarnego protoplasty, z takim samym celem rozkochania w sobie kolejnego, nowego pokolenia, stawiając na swój typowo włoski styl oraz osiągi. Tak samo, Maserati Levante jest kwintesencją charakteru marki Maserati oraz ikoną doskonałości włoskiego wzornictwa.

Źródło: FCA

ZNAJDŹ NAS: