Pewność i jakość technologicznej łamigłówki - Geotik Partnerem Technologicznym Wielkiego Testu Flotowego.

Już w maju odbędzie się kolejna edycja Plebiscytu Fleet Awards, jednej z najważniejszych imprez branżowych, której prestiż i ranga wydarzenia wzrastają z każdym rokiem. Podczas edycji w 2016 r. wspólnie z Partnerem Technologicznym - firmą T-matic Systems S.A. - zrewolucjonizowaliśmy system rezerwacji samochodów przeznaczonych do testów.

2017-04-25 00:00:00

Wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązania, które zostały zaprojektowane przez naszego Partnera specjalnie na Wielki Test Flotowy. Wprowadzone usprawnienia spotkały się z aprobatą wszystkich zaangażowanych w projekt – zarówno organizatorów, jak i samych uczestników. Dlatego wśród partnerów Wielkiego Testu Flotowego 2017 nie mogło zabraknąć sprawdzonego i istotnego przedstawiciela polskiego rynku telematycznego. Nad pojazdami testowanymi w WTF 2017 będzie czuwać spółka Geotik, która powstała w ramach fuzji dwóch znaczących podmiotów rynku telematycznego, T-matic Systems i Rikkaline.

Za co odpowiada Partner Technologiczny?

Dysponując doświadczeniami z poprzedniego roku i opiniami użytkowników firma Geotik zaprojektuje rozwiązanie zawierające nowe funkcjonalności i efektywnie wspierają zarządzanie rezerwacjami aut premium oraz samochodów hybrydowych, poruszających się poza terenem samego wydarzenia. W tym roku jurorzy będą mogli z wyprzedzeniem zarezerwować pojazdy, a wprowadzone usprawnienia pozwolą jeszcze lepiej cieszyć się uczestnikom z przygotowanych dla nich atrakcji. Eksperci spółki Geotik specjalizują się bowiem w przygotowywaniu systemów szytych na miarę. Przygotowane rozwiązanie na Wielki Test Flotowy może być śmiało zaimplementowane we flotach firmowych, użytkowych czy współdzielonych na co dzień. Może być również rozbudowane i odpowiednio przygotowane do potrzeb konkretnej floty. Telematyka daje ogromne możliwości rozwiązań optymalizujących funkcjonowanie każdej floty, a eksperci Geotik są w stanie przygotować zindywidualizowane rozwiązania.

Geotik – ekspert w branży telematycznej

Geotik to nowa spółka na rynku, jednak z wieloletnim doświadczeniem oraz bogatym dorobkiem. Powstała w wyniku fuzji dwóch znaczących podmiotów na rynku telematycznym – T-matic Systems S.A. oraz Rikkaline, stając się wiodącym dostawcą usług telematycznych dla biznesu.  Spółka realizowała już liczne niekonwencjonalne wdrożenia pracując dla klientów z wielu branż. W swojej ofercie ma produkty i usługi skierowane zarówno dla tych małych, jak i tych największych flot samochodowych. Dla mikroprzedsiębiorstw Geotik proponuje nowoczesną i prostą w użyciu aplikację Brumgo, dostępną w wersji darmowej dla każdego użytkownika smartphona. Dla małych i średnich firm natomiast dobrym rozwiązaniem jest usługa GPS Guardian, dzięki której można optymalizować zarządzanie flotą, a także dodatkowo zabezpieczyć samochody przed kradzieżą. Rozwiązaniem dla najbardziej wymagających klientów jest system TiMS, który bezkompromisowo wykorzystuje telematykę dla uzyskania największych oszczędności i optymalizacji w zarządzaniu flotą samochodową. Dzięki zastosowanej technologii można w sposób ciągły analizować wykorzystanie parku maszyn roboczych, flot lekkich, średnich i ciężkich. Sam system umożliwia także naukę eco drivingu, zmniejszając tym samym koszty związane z eksploatacją pojazdu, tworzenie zindywidualizowanych raportów i wydruków, dopasowanych do procesów zarządczych partnerów biznesowych. Eksperci firmy Geotik są w stanie zaprojektować zindywidualizowane rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Gwarantem stabilnego biznesu jest to, że Geotik należy do grupy Arcus, pracującej dla kilku tysięcy Klientów z całej Polski, obecnej na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz posiadającej Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, utrzymywany przez wiele lat z rzędu.

Wsparcie w zarządzaniu Wielkim Testem Flotowym

Swoje doświadczenie firma Geotik wykorzysta jako Partner Technologiczny i wesprze zarządzanie autami. Wierzymy, że nasze wspólne zaangażowanie w realizację Plebiscytu Fleet Awards, ponownie przyniesie wymierne korzyści w postaci nowych doświadczeń i sprawnej administracji car parkiem dla Państwa wygody. Wszyscy angażujemy się, wykorzystując zasoby ludzkie, wiedzę i doświadczenie, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich uczestników naszego święta. „Efekt naszej pracy będzie można zweryfikować już 10 maja w Twierdzy Modlin, podczas Wielkiego Testu Flotowego, na który serdecznie zapraszamy” – podkreśla Piotr Golik, prezes Geotik.

ZNAJDŹ NAS: