POZNAJ BLIŻEJ NOMINOWANYCH - PLEBISCYT FLEET AWARDS POLSKA 2017 - KARTY PALIWOWE

Plebiscyt Fleet Awards Polska to najbardziej opiniotwórczy projekt, którego celem jest wyłonienie liderów polskiej branży flotowej w kategoriach pojazdów, produktów i usług flotowych. Najlepsi wskazywani są głosami fleet managerów, dziennikarzy motoryzacyjnych oraz na bazie arytmetycznych zmiennych rynkowych. Poznaj bliżej nominowanych!

2017-05-12 00:00:00

Plebiscyt Fleet Awards Polska to najbardziej opiniotwórczy projekt, którego celem jest wyłonienie liderów polskiej branży flotowej w kategoriach pojazdów, produktów i usług flotowych. Najlepsi wskazywani są głosami fleet managerów, dziennikarzy motoryzacyjnych oraz na bazie arytmetycznych zmiennych rynkowych. Poznaj bliżej nominowanych!

Plebiscyt Fleet Awards Polska podzielony jest na dwie integralne części: głosowanie internetowe (które trwa od początku kwietnia do 17 maja) oraz Wielki Test Flotowy (empiryczna ocena nominowanych pojazdów przez grono blisko 300 jurorów). W internetowej części Plebiscytu głosy na swoich faworytów oddają dziennikarze oraz decydenci branży flotowej zakładając specjalne konta na portalu fleet-awards.pl oraz przechodząc pomyślnie weryfikację umożliwiającą oddanie głosu jedynie osobom zawodowo związanym z fleet managementem. Ten etap jest rozstrzygający dla nominowanych produktów i usług oferowanych na polskim rynku flotowym.

Nominowane samochody poddawane są w drugiej części Plebiscytu rygorystycznej, empirycznej i bezwzględnej ocenie w ramach Wielkiego Testu Flotowego, który odbędzie się 10 maja w Twierdzy Modlin. Tego dnia, w jednym miejscu, w jednym czasie kilkuset zarządców flot wciela się w rolę cenzorów i weryfikuje właściwości poszczególnych modeli wystawiając im ocenę. Ocena z Wielkiego Testu Flotowego jest składową finalnej noty. Trzecim składnikiem oceny samochodów flotowych jest ich wartość rezydualna, którą opracowują i przygotowują eksperci z firmy Info-Ekspert, która jest Partnerem Merytorycznym Plebiscytu Fleet Awards Polska.

Zachęcamy do oddania głosu poprzez portal fleet-awards.pl oraz rejestracji do grona jurorów Wielkiego Testu Flotowego!

 

KARTY PALIWOWE

Karta BP PLUS Routex

Karta BP PLUS Routex to bardzo dobre rozwiązanie dla  firm, niezależnie od wielkości floty czy skali działalności. Zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji, kontrolę wydatków, zbiorczą fakturę, odroczony termin płatności oraz  wygodę korzystania z ponad 800 stacji w Polsce oraz  18 tysięcy  stacji w Europie. Umożliwia nie tylko bezgotówkowe regulowanie płatności za paliwo i usługi dostępne na stacjach, ale również proste regulowanie opłat za przejazdy wszystkimi płatnymi autostradami.  Dzięki przyjaznej aplikacji BP PLUS online można łatwo zamawiać karty, zmieniać ich konfigurację i blokować karty, a nade wszystko monitorować wszystkie transakcje i sprawdzać status kart. Dodatkowym atutem karty jest możliwość konfigurowania karty według indywidualnych potrzeb poprzez ustalanie jej zasięgu, wprowadzanie limitów kwotowych, limitów dotyczących pory tankowania, możliwość wykluczenia określonych grup produktów czy zakresu funkcjonalności. Nie bez znaczenia są też bardzo restrykcyjne zasady weryfikowania danych podanych na karcie z tankowanym pojazdem, co gwarantuje wyeliminowanie wszelkich nadużyć.

Użytkownicy karty BP Plus Routex mogą dodatkowo korzystać z nowoczesnej aplikacji BP FleetExpert. Aplikacja gromadzi dane  ze wszystkich kont w jednym miejscu, łącząc wydatki na paliwo z kosztami doraźnych napraw, leasingu, ubezpieczenia, opłat drogowych oraz wszelkich innych. Dzięki czemu w łatwy i przejrzysty sposób można kontrolować wydatki i generować dowolne raporty dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Z kolei system telematyczny  BP FleetMove pomaga znacząco optymalizować koszty floty aut ciężarowych. Pozwala nie tylko na monitorowanie pracy kierowcy w czasie rzeczywistym, czy rekomendowanie stacji, ale również  umożliwia wykrywanie wszelkich nieprawidłowości  poprzez zestawianie transakcji paliwowych z odczytami poziomu paliwa w zbiorniku, doradzanie kierowcy, kiedy korygować styl jazdy, aby zapewnić jak najmniejsze zużycie paliwa, czy upraszczanie administracji, dzięki opcji skanowania dokumentów, kodów kreskowych  i podpisów.

 

Program FLOTA z pełną ofertą usług dodatkowych - PKN ORLEN

Program FLOTA to nowoczesne narzędzie ułatwiające zarządzanie wydatkami samochodowymi w firmie. Podstawową funkcjonalnością Programu jest możliwość bezgotówkowych zakupów paliw i usług na najszerszej sieci stacji paliw w Polsce (ponad 1700 placówek pod marką ORLEN i BLISKA), co w połączeniu z  uproszczonymi fakturami  i odroczonymi terminami płatności daje wymierne korzyści w funkcjonowaniu firmy.

Program oferuje także szereg usług dodatkowych, takich jak: unikatowa usługa Monitoring GPS, płatności za parkowanie w ramach systemu MobiParking, opłaty za przejazdy wszystkimi autostradami w Polsce, obsługa serwisowa w sieci Motointegrator Flota czy transakcje poza granicami kraju dzięki międzynarodowej karcie OPEN DRIVE. Uwzględnienie wszystkich tych wydatków na fakturze zbiorczej sprawia, że rozliczanie poniesionych kosztów związanych z funkcjonowaniem floty jest jeszcze prostsze.

Dzięki szerokiej gamie usług dodatkowych oraz indywidualnemu dostosowaniu oferty do realnych potrzeb i specyfiki posiadanej floty,  Program FLOTA jest produktem spełniającym wymagania nowoczesnej firmy.

 

Wybierz faworytów i oddaj swój głos na fleet-awards.pl!

 

 

ZNAJDŹ NAS: