Otwarcie nowego salonu INFINITI w Polsce

Grupa IP, wyłączny partner INFINITI w Polsce, uruchomiła w Gdańsku nowy salon japońskiej marki premium. Otwarcie szóstego Centrum INFINITI w kraju sprawia, że bez mała 90% mieszkańców Rzeczpospolitej ma teraz do salonu marki bliżej niż 150 km. Sieć można więc uznać za ogólnopolską.

2017-10-12 08:34:13

Jednocześnie spółka IP została liderem INFINITI w Europie w liczbie prowadzonych przez jednego dealera salonów. Należy także do ścisłej czołówki w skali globalnej.

Uruchomienie wybudowanego zgodnie z najnowszymi standardami marki salonu oznacza realizację cyklu inwestycyjnego przyjętego w liście intencyjnym z września 2015 roku, w ramach którego do salonów w Warszawie i Sosnowcu dołączyły Centra INFINITI w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz właśnie w Gdańsku.

Doceniamy wysiłek inwestycyjny oraz organizacyjny naszego partnera i życzymy, by nowy salon był kolejnym krokiem na naszej wspólnej drodze sukcesu, zapoczątkowanej przez IP w 2008 roku – powiedział Robert Waligóra,  dyrektor regionu Central Eastern Europe INFINITI.

Zbudowanie ogólnopolskiej sieci jest naszą odpowiedzią na wysokie zainteresowanie samochodami INFINITI klientów ze wszystkich regionów kraju i jednocześnie ważnym czynnikiem wspomagającym sprzedaż flotową marki – skomentował Grzegorz Szczypior, prezes IP. 

Grzegorz Szczypior wyraził jednocześnie przekonanie, że Centrum INFINITI Gdańsk mocno wpisze się w krajobraz motoryzacyjny Pomorza oraz będzie znakomicie służyło miłośnikom marki
i przyczyniało się do podnoszenia świadomości jej zalet wśród osób, które jeszcze nie miały okazji ich poznać i docenić.

Centrum INFINITI Gdańsk zlokalizowane jest w pobliżu Obwodnicy Trójmiasta, przy ul. Szczęśliwej.

Do dyspozycji klientów oddaje pełną gamę samochodów testowych i oferuje wszystkie usługi związane z posiadaniem oraz użytkowaniem INFINITI, w tym także w pełni wyposażony serwis.

ZNAJDŹ NAS: