PANEK CarSharing i EMPARK Mokotów Business Park podjęli współpracę w ramach CarSharingu

Użytkownicy PANEK CarSharing mogą już parkować bezpłatnie w największym kompleksie biurowym w Polsce. EMPARK udostępnił 10 miejsc postojowych na terenie własnego parkingu przy ulicy Domaniewskiej. Dostępne są dla wszystkich użytkowników samochodów PANEK CarSharing za darmo i całodobowo.

2018-04-18 08:40:44

EMPARK to największy kompleks biurowy w Polsce, z łącznie 116 000m kw. powierzchni biurowej rozlokowanej w dziewięciu budynkach biurowych: Galaxy, Mercury, Mars, Neptune, Jupiter, Taurus, Sirius, Saturn i Orion. EMPARK Mokotów Business Park znajduje się w sercu warszawskiego Mokotowa, pomiędzy ulicami Domaniewską, Postępu, Wołoską i Marynarską.

– W EMPARK-u kładziemy szczególny nacisk na wdrażanie ciekawych rozwiązań dedykowanych 6.000 osób pracujących w tym kompleksie biurowym. Współpraca z PANEK CarSharing i uruchomienie na naszym terenie parkingu specjalnego PANEK to jeden z tych pomysłów, który na pewno zostanie doceniony przez naszych najemców – powiedział Przemysław Wardęga, Senior PR i Marketing Poland, IMMOFINANZ (właściciel kompleksu).

CarSharing jest bardzo popularny, korzysta z niego średnio 800 osób dziennie, wiele z nich wynajmowanymi samochodami dojeżdża do pracy. Samochody wypożycza się i oddaje za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, koszt przejazdu to 0,65 zł/km i 0,50 zł za minutę liczone łącznie.

– Cieszymy się, że EMPARK dostrzegł potencjał w naszej usłudze i udostępnił miejsca parkingowe na terenie własnego kompleksu. Wpłynie to na pewno na zwiększenie mobilności i łatwość korzystania z samochodów współdzielonych pracowników EMPARK-u i wszystkich użytkowników CarSharingu – dodał Rzecznik Prasowy spółki PANEK S.A.

Informacja o miejscach parkingowych udostępnionych przez EMPARK znajduje w aplikacji do wypożyczania samochodów CarSharingowych PANEKcs, na stronie www.panekcs.pl. Postój samochodów możliwy jest 24h/dobę 7 dni w tygodniu na specjalnie zaznaczonych logo usługi PANEK CarSharing miejscach przy ulicy Domaniewskiej.

Źródło: Komunikat prasowy 

ZNAJDŹ NAS: