Zmiana w zarządzie MOTO Flota Sp. z o.o.

Z początkiem sierpnia 2019 r. podjęto decyzję o zmianach w zarządzie firmy MOTO Flota Sp. z o.o., zajmującej się flotą samochodową i obsługą serwisową w całej Polsce. Adam Kapek, prezes zarządu, złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Do zarządu spółki dołączył Andrzej Kisała, dotychczasowy dyrektor zarządzający.

2019-08-12 15:27:59

MOTO Flota specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych na terenie całego kraju. Prezesem spółki przez 9 lat był Adam Kapek, który z końcem lipca złożył rezygnację z pełnienia funkcji i został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu firmy Moto-Profil – spółki-matki MOTO Floty.

– Niemal dekada pracy nad fantastycznym projektem, jakim jest MOTO Flota, zaowocowała 30-krotnym zwiększeniem skali działalności firmy. Nadszedł czas pójść o krok dalej i nadal rozwijać branżę flotową, ale teraz z nieco innej perspektywy. Objęcie funkcji wiceprezesa firmy Moto-Profil, będącej również właścicielem marki ProfiAuto oraz sieci ProfiAuto Serwis, pozwoli nam na efektywne połączenie potencjału marek i osiągnięcie efektu synergii – mówi Adam Kapek, wiceprezes firmy Moto-Profil.

Do zarządu MOTO Floty dołączył Andrzej Kisała, absolwent Uniwersytetu Opolskiego oraz studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i Akademii Leona Koźmińskiego, który zdobywał wiedzę i doświadczenie m.in. w zarządzaniu sprzedażą w branży FMCG oraz w strukturach PKN ORLEN S.A., gdzie odpowiadał m.in. za sprzedaż kart paliwowych, transformację strategii sprzedaży paliw w sektorze B2B czy rozwój systemu kart paliwowych FLOTA.

– Z MOTO Flotą jestem związany od 2017 roku, do tej pory pełniłem obowiązki dyrektora zarządzającego. Powołanie na członka zarządu spółki to dla mnie nobilitacja i motor napędowy do dalszych działań. Obecnie pod opieką firmy znajduje się ponad 60 tysięcy pojazdów. Zaufały nam znane i cenione marki, między innymi Business Lease, Millennium Leasing, PKP Cargo, Red Bull i Warta – podkreśla Andrzej Kisała, członek zarządu firmy MOTO Flota.

ZNAJDŹ NAS: