PANEK CarSharing zwraca koszt kupionej subskrypcji i zwalnia z odpowiedzialności za szkody

Samochody na minuty i godziny chętnie wybierane są przez osoby, które wybierają się na przedłużony weekend, wakacje i ferie. Z tego powodu, właśnie w okresie, kiedy wiele osób decyduje się na zimowy wypoczynek, PANEK CarSharing wprowadza nowy model subskrypcji - obniża ceny za kilometr i znosi odpowiedzialność za szkody nawet te powstałe z winy użytkownika.

2020-01-13 10:08:27

Nowa Subskrypcja dostępna jest już od dziś w 3 wariantach i zapowiada się prawdziwą rewolucją, gdyż koszt jej zakupu od razu wraca do użytkownika w postaci bonusu. Dodatkowo klient otrzymuje zniesienie odpowiedzialności za skody i niższe opłaty za każdy przejechany kilometr. Im droższa subskrypcja, tym tańsze kilometry.

Nową Subskrypcją objęte są wszystkie samochody grup S, M, L i XL czyli znane wszystkim Yarisy, Corolle, Smarty,  Seaty Arona i Mercedesy GLA. Subskrypcja dostępna jest dla wszystkich i obowiązuje przez miesiąc.

Jak to wygląda w praktyce?

Użytkownik wybiera jedną z 3 opcji: „Basic 49”, „Optimum 79” lub „Premium 179” i dokonuje zakupu w aplikacji. Kwota 49 zł lub 79 zł lub 179 zł zostaje automatycznie pobrana z karty płatniczej przypisanej do konta a następnie wraca do Użytkownika w postaci bonusu, który może w całości przeznaczyć na przejazdy. Nowa Subskrypcja obowiązuje przez 30 dni i odnawia się automatycznie, można ją jednak w każdej chwili wypowiedzieć. Wydana na subskrypcję kwota pozwala przejechać od 32 km do aż 134 km za darmo. 

PANEK CarSharing to obecnie największy CarSharing w Polsce i drugi największy hybrydowy CarSharing w Europie. 

ZNAJDŹ NAS: