PANEK CarSharing dodaje do usługi 300 nowych samochodów

Już od dziś Fiat 500 dostępny w ofercie PANEK CarSharing na minuty, godziny dni i kilometry. Na ulice całej Polski wyjedzie niebawem nawet 300 nowych samochodów, które będzie można wynająć za pomocą aplikacji w smartfonie.

2020-06-15 12:30:22

Koszt przejażdżki fabrycznie nową 500-tką zaczyna się od 0,59 zł za kilometr i 0,50 zł za minutę w subskrypcji. Samochód jest również dostępny w ofercie wynajmu na dobę za 69 zł i wynajmu na tydzień za 419 zł.

Fiat 500 dołącza do grupy samochodów najtańszych i jest dostępny na tych samych warunkach co znana już Toyota Yaris. Samochody pojawiają się stopniowo, wprowadzane są partiami i rozwożone po całym kraju.

Zamówione Fiaty posiadają silniki 1,2 o mocy 69KM oraz automatyczną skrzynię biegów. Ponadto w każdym samochodzie znajdziemy: tempomat, skórzaną kierownicę z systemem sterowania mediami, dotykowy panel radiowy, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, czujniki parkowania i systemy bezpieczeństwa BAS, ESC, ABS.

Każda osoba, która zarejestruje konto w systemie PANEK CarSharing otrzyma 20 zł bonusu na start, wszystko co należy zrobić to ściągnąć aplikację PANEK ze sklepu AppStore lub GooglePlay.

 

ZNAJDŹ NAS: