Maciej Arwaj nowym dyrektorem generalnym ALD Automotive Polska

Od 1 września 2020 r. nowym dyrektorem generalnym ALD Automotive Polska jest Maciej Arwaj. Zastąpił na tym stanowisku Marka Małachowskiego, który został dyrektorem Regionu Morza Śródziemnego oraz dyrektorem generalnym ALD Automotive Portugalia.

2020-09-04 09:49:41

Maciej Arwaj związany jest z ALD Automotive Polska od ponad 10 lat. W latach 2010 – 2015 pełnił różne funkcje w zespole operacyjnym, będąc odpowiedzialnym za koordynację wynajmu krótkoterminowego oraz sprzedaż samochodów używanych. W latach 2015-2020 zajmował stanowisko dyrektora operacyjnego, definiując i wdrażając nową strategię firmy w tym zakresie. Od początku 2020 roku odpowiadał za realizację celów i polityki handlowej pełniąc obowiązki dyrektora sprzedaży.

Maciej Arwaj jest magistrem socjologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończył również studia podyplome na kierunku zarządzanie i marketing w Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.       

- Ta nominacja to dla mnie ogromny zaszczyt, wyraz zaufania i oczywiście duża odpowiedzialność. Jestem gotowy na nowe wyzwania i obowiązki czekające na mnie na nowym stanowisku. Dołożę wszelkich starań, aby ALD Automotive Polska w dalszym ciągu stabilnie rozwijała się i realizowała długofalową strategię Grupy. Jestem przekonany, że wieloletnie doświadczenie w strukturach firmy oraz zgrany zespół profesjonalistów, którym będę miał przyjemność  zarządzać pomogą osiągnąć te cele – zapewnił Maciej Arwaj, dyrektor generalny ALD Automotive Polska.

Źródło: Informacja prasowa

ZNAJDŹ NAS: