LABORATORIUM Fleet Managera 27-28.09.2017

LABORATORIUM Fleet Managera to dwa dni warsztatowe wypełnione po brzegi udziałem w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych w na co dzień funkcjonującym serwisie blacharsko-lakieroniczym. To rewolucyjna formuła szkoleniowa, perfekcyjnie skrojona tematyka i wybitni prelegenci.

2017-07-17 14:35:13

Magazyn FLOTA zaprasza na LABORATORIUM Fleet Managera, jedyne takie w Polse dwudniowe szkolenie, podczas którego połączymy warsztarty w serwisie COMPET Dynamica i szkolenia oraz wykłady w sali konferencyjnej. To innowacyjne wydarzenie, skierowane dla Fleet Managerów, w którym po prostu trzeba wziąć udział.

Biorąc udział w LABORATORIUM Fleet Managera dowiesz się:

 • Jak TU wyliczają składki ubezpieczeniowe dla Twojej floty i jakie współczynniki biorą pod uwagę.
 • Jakie są skutki zwyżek cen ubezpieczeń oraz jakie są prognozowane koszty ubezpieczeń flotowych w latach 2017-2020.
 • Jakie są alternatywy dla obecnej sytuacji rynkowej i jak można w prosty sposób kontrolować wydatki na serwis i ubezpieczenia flotowe
 • Jak wygląda proces likwidacji szkody od A do Z z wykorzystaniem najnowszych technologii blacharsko-lakierniczych.
 • Jak zrestrukturyzować najbardziej kosztogenne obszary firmowej floty – ubezpieczenia, serwis, zarządzanie szkodowością.
 • Jak zoptymalizować procesy decyzyjne w kwestii umów z podwykonawcami i własnym zarządzaniem szkodowością w firmie.

✎Zapisz się już dziś na www.laboratorium-floty.pl

Część praktyczna, która odbędzie się w serwisie COMPET Dynamica to:

 • Materiały najwyższego poziomu stosowane przy naprawach blacharsko-lakierniczych. Zaprezentujemy Ci pełen wachlarz produktów i technik, których stosowanie sprawi, że narzędzia pracy jakimi są auta służbowe, będą sprawowały się praktycznie bezawaryjnie.
 • PRAKTYCZNE WARSZTATY w zakładzie przystosowanym do obsługi flot. Na własne oczy zobaczysz jak przebiega proces likwidacji szkód komunikacyjnych i poznasz najlepsze praktyki stosowane w pełnym cyklu naprawy. Własnoręcznie będziesz mógł użyć narzędzi i przeprowadzić modyfikację blacharską i lakierniczą. To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce gdzie praktykę połączymy z wysokiej klasy teorią w tym zakresie tematycznym.
 • SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY OD KUCHNI – poznaj z bliska aby dowiedzieć się więcej! Dawka praktycznej wiedzy technicznej pozwoli Ci wrócić do firmy z głową pełną pomysłów na usprawnienie funkcjonowania napraw w Twojej firmie i zainspiruje Cię do zmian, które skutkować będą wymiernymi korzyściami finansowymi! 

W części merytorycznej omówimy takie zagadnienia jak:

 • Dowiesz się dlaczego warto zrezygnować ze składek AC w przypadku firmowej floty i jak na nowo zorganizować likwidację szkód. Pokażemy realne wyliczenia i sprawdzone metody ścieżki takiego procesu, abyś mógł zobaczyć, że istnieje niezwykle kuszą z ekonomicznego punktu widzenia alternatywna dla skokowo drożejących składek. 
 • Wewnątrzfirmowa likwidacja szkód, czyli bez pośredników jest taniej. Zwiększymy Twoją wiedzę i świadomość konsumencką i zaprezentujemy nowatorskie i zweryfikowane ekonomicznie procesy, które umożliwią pełną kontrolę nad likwidacją szkód oraz stosowanymi materiałami przy jednoczesnym zmniejszeniu nakładu pracy koordynacyjnej i oszczędności funduszy firmowych.
 • Jakość usług w serwisach blacharsko-lakierniczych a praktyka. Pokażemy Wam dlaczego wybór sieci warsztatów w kontekście napraw firmowej floty jest tak ważny. Nauczysz się weryfikować swoich partnerów biznesowych w zakresie serwisowania i blacharki i zaoszczędź czas i pieniądze.

✎Zapisz się już dziś na www.laboratorium-floty.pl


 

ZNAJDŹ NAS: