XVI Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów - 25-26 października

Oddajemy w Twoje ręce wyłącznie praktyków, fleet managerów z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami zawodowymi oraz ekspertów z dziedzin rozwoju kompetencji menadżerskich.

2017-08-10 13:11:59

Na XVI Ogólnopolskim Szkoleniu Fleet Managerów dowiesz się:

 • Jak zarządzać budżetem flotowym w kryzysowych sytuacjach
 • Jak zapewnić sobie realną kontrolę nad wydatkami
 • Jak odpowiednio oszacować łączne koszty użytkowania pojazdów
 • Jak najnowsze trendy związane z mobilnością wpisują się w odmienne warianty posiadanych firmowych car parków
 • Jak przeprowadzić wnikliwy audyt poszczególnych segmentów funkcjonowania firmowej floty i znaleźć możliwe do korekty koszty

 

Rusza przedsprzedaż

Tylko do 25 września niższa cena – 1170 zł netto.

Zarezerwuj już dziś!

XVI Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów to gwarancja:

 • Braku prelekcji sponsorowanych
 • Dostępu do znakomitej narzędziowej wiedzy
 • Wysokiej klasy networkingu biznesowego

Program XVI Ogólnopolskiego Szkolenia Fleet Managerów

1. Zarządzanie budżetem flotowym w kryzysowych sytuacjach.

 • w momencie gdy w roku budżetowym wchodzą nowe podatki, regulacje prawne lub następują nieoczekiwane zmiany cen, pokazujemy radzić sobie z zaburzonym bilansem finansowym. Na Szkoleniu poznasz metody radzenia sobie z nieplanowanymi trudnymi sytuacjami!
 • wskażemy jakie obszary, w których powstają koszty, możliwe są do zoptymalizowania „od ręki” aby natychmiast poprawić kondycję finansową firmowego car parku. Wrócisz do firmy gotowy do usprawniania konkretnych działań
 • nauczymy Was działać sprawnie i skrupulatnie aby przeprowadzić wnikliwy audyt poszczególnych segmentów funkcjonowania firmowej floty i od razu znaleźć możliwe do korekty koszty.

2. Waga planowania i odpowiednie budżetowanie kosztów kluczem do poprawnej i efektywnej kontroli wydatków.

 • w bardzo przejrzysty sposób zobaczysz jak prawidłowo konstruować MPKi (miejsca powstawania kosztów) w oparciu o współpracę z departamentem księgowym.
 • zademonstrujemy jak zapewnić sobie spokój i realną kontrolę nad wydatkami przez co również wpłynąć na sukces swoich umiejętności zarządczych.
 • NOWOŚĆ! przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego oraz umiejętne planowanie 2018 roku tylko na XVI Ogólnopolskim Szkoleniu Fleet Managerów. W praktyczny sposób doświadczeni fleet managerowie zaprezentują swoje sprawdzone sposoby na konstruowanie rzetelnych sprawozdań finansowych i przygotowanie ich podstaw do działów księgowości.

3. Nowe trendy w mobilności pracowników jako alternatywna dla tradycyjnych form użytkowania pojazdów służbowych. Zagwarantuj swojej firmie najlepsze rozwiązania gotowe do wdrożenia od razu po szkoleniu!

 • awaryjne sytuacje zdarzają się codziennie, a dywizje handlowe muszą być w gotowości do pracy. Pokażemy Ci jak działać w sytuacjach trudnych i jakie rozwiązania w zakresie nieustannej gotowości transporotowych narzędzi pracy oferuje już Polski rynek.
 • kiedy z punktu widzenia finansowego i zarządczego opłaca się przejść na najnowsze formy użytkowania pojazdów. Zademonstrujemy wyliczenia, zestawienia oraz mapę obrazującą siatkę aktualnie dostępnych w polskich miastach rozwiązań.
 • WAŻNE! różne typy zarządzanego car parku wymagają innego traktowania. Jak najnowsze trendy związane z mobilnością wpisują się w odmienne warianty posiadanych firmowych car parków? Dowiesz się jakie efektywne metody można zastosować w odniesieniu właśnie do Twojej floty.

4. Tajniki TCO. Czy naprawdę potrafisz odpowiednio szacować łączne koszty użytkowania pojazdów? To żaden problem!

 • zarządzanie szkodowością i czynniki minimalizujące wysokość składek ubezpieczeniowych. Poznaj wszystkie czynniki, które TU biorą po uwagę wyliczając wysokość Twojej składki i miej rzeczywisty wpływ na jej wysokość!
 • zyskaj możliwości negocjacyjne i wiedzę potrzebną do kompleksowego zrozumienia działania TU oraz metod realizowania własnych założeń budżetowych w tym zakresie.
 • wpływaj na poziom szkodowości poprzez wprowadzenie do firmowej floty działań prewencyjnych w skutecznej i akceptowalnej przez użytkowników pojazdów formie.Poznaj trendy i realizowane w innych flotach projekty, których efektywność wpłynęła na obniżenie wydatków na ubezpieczenie komunikacyjne.

5. Diagnoza rynku ubezpieczeń flotowych okiem praktyka i eksperta pod kątem dalszych fluktuacji składek ubezpieczeniowych. Jako pierwszy dowiedz się jakie są analizy tego roku i prognozy na 2018 rok!

 • zarządzanie szkodowością i czynniki minimalizujące wysokość składek ubezpieczeniowych. Poznaj wszystkie czynniki, które TU biorą po uwagę wyliczając wysokość Twojej składki i miej rzeczywisty wpływ na jej wysokość!
 • zyskaj możliwości negocjacyjne i wiedzę potrzebną do kompleksowego zrozumienia działania TU oraz metod realizowania własnych założeń budżetowych w tym zakresie.
 • wpływaj na poziom szkodowości poprzez wprowadzenie do firmowej floty działań prewencyjnych w skutecznej i akceptowalnej przez użytkowników pojazdów formie. Poznaj trendy i realizowane w innych flotach projekty, których efektywność wpłynęła na obniżenie wydatków na ubezpieczenie komunikacyjne.

6. Innowacje w sposobach zarządzania firmowym car parkiem na wyciągnięcie ręki! Czy wiesz, że ponad 70% Twojego sukcesu zależy od wiedzy na temat nowości i różnorodności form, które należy zastosować w zależności od stosowanego modelu firmowej floty?

 • Zarządzanie własne czy outsourcing? Pokażemy różne warianty i sposoby do kontroli nad firmowym car parkiem i wskażemy na mocne strony obu metod z podziałem na rodzaj i wielkość floty. Na bazie otrzymanej wiedzy będziesz w stanie uszyć dla swojego car parku idealne rozwiązanie!
 • Budowanie zespoły czy delegowanie obowiązków wewnątrz struktur firmowych? Jak radzić sobie ze zwiększającą się liczbą pojazdów we flocie i dodatkowymi obowiązkami? Podpowiadamy jak skutecznie wyodrębnić obszary najbardziej zagrożone w przypadku takich zmian i jak przekuć je w swój osobisty sukces zawodowy.

To nie wszystko! Oprócz umożliwienia Tobie dostępu do znakomitej narzędziowej wiedzy chcemy abyś nabył umiejętności wdrażania tych zmian od ręki. Otrzymasz pakiet kompetencji zarządczych wraz z zestawem narzędziowej wiedzy. To rewolucja na rynku szkoleniowym, której staniesz się częścią!

1. Sztuka poprawnej komunikacji wewnątrz firmowej struktury. Działania zmierzające do poprawy swojej efektywności przekazu jego odpowiedniego zrozumiani przez współpracowników.

 • Podczas praktycznych warsztatów pozwolimy Ci zdiagnozować swoje błędy komunikacyjne oraz wskazać prostą drogę do przeprowadzenia modyfikacji swoich wypowiedzi.
 • Język biznesu. Jak artykułować swoje potrzeby, i jak konstruować wypowiedzi aby były spójne, rzeczowe i poprawnie skonstruowane.
 • Nauka biznesu relacyjnego. Jako przedstawiciel sektora zarządczego i zakupowego w swojej firmie odpowiadasz za kontakt z wieloma podwykonawcami. Od Twojej postawy, zachowania i prezencji zależy w jaki sposób układać się będą relacje z dostawcami i klientami. Bądź mistrzem skutecznej komunikacji z nami!

2. Budowanie siebie jako marki w obrębie struktur firmowych. Czy wiesz, że ponad 50% szans Twojego sukcesu zależy nie od posiadanej wiedzy, a od umiejętności jej zaprezentowania i wdrożenia?

 • Zwiększ swoje szanse na powodzenie w biznesie. Specjalnie na tą okazję skonstruowanych warsztatach naucz się jak budować swój autorytet wśród współpracowników.
 • Bądź liderem swojego zespołu i lepiej realizuj postawione cele dzięki poprawnej komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Zyskaj wiedzę i umiejętności, które ułatwią Ci zbudowanie nowego wizerunku w ramach struktur firmowych.
 • Panowanie nad emocjami i własnym zachowaniem w kryzysowych i trudnych sytuacjach zawodowych. Stań się twarzą swoich działań i swojego zespołu dzięki etycznemu i biznesowemu zachowaniu, które jest pożądane na rynku.
 • Stań się modelem do naśladowania i inspiracją dla innych pracowników. Przekażemy Ci ogromną dawkę umiejętności interpersonalnych

3. Zarządzanie czasem i sobą w czasie czyli tworzenie umiejętności strategicznego planowania swojej pracy i swojego zespołu.

 • Ze zdwojoną siłą realizuj swoje plany biznesowe. Wdrażaj stopniowo i w zaplanowany sposób odpowiednio przygotowaną strategię. Nauczymy Cię jak być jeszcze bardziej zdecydowanym, precyzyjnym i skutecznym!
 • Delegowanie, hierarchizacja obowiązków, nadzór oraz mentoring. Na Szkoleniu nauczysz się tych wszystkich elementów, które są składowymi najbardziej pożądanych cech na rynku pracy!
 • Od razu po szkoleniu odniesiesz korzyści z uzyskanej wiedzy dzięki w 100% praktycznym poradom i wskazówkom dotyczącym budowania swojego wizerunku.

4. Wdrażanie swoich pomysłów w życie według własnej receptury. Nauczysz się jak zrealizować własne pomysły i zarazić optymizmem w ich wykonywaniu przełożonych i współpracowników.

 • Dowiedz się jasno i zwięźle komunikować swoje oczekiwania i działania. Zwiększ dwukrotnie szanse na dotarcie z przekazem do osób, od których zależy powodzenie Twoich wizji i zadań.
 • Pokażemy na przykładach ryzyka wynikające z błędnego planowania i pobieżnego traktowania procesu wdrażania nowych pomysłów w życie. Przedstawimy Ci prawdziwy dekalog skutecznego działania w zakresie planowania i wprowadzania zmian.
 • Od razu po szkoleniu odniesiesz korzyści z uzyskanej wiedzy dzięki w 100% praktycznym poradom i wskazówkom dotyczącym budowania swojego wizerunku.

 

Zapraszamy:

25-26 października

Hotel Ossa Congress & SPA***

ZNAJDŹ NAS: