Kobieca Flota w murach średniowiecznego zamku

V edycja Kobiecej Floty to jedyny projekt skierowany dla fleet managerek w Polsce. Kładziemy tu nacisk na rozwój, narzędziową wiedzę, ale nie zapominamy o tym, że w życiu liczy się przede wszystkim równowaga. Dlatego dbamy i o umysł, o ducha, ale i o ciało.

2018-01-15 11:49:14

Szkolenie w całości poświęcone jest codziennym problemom kobiet zarządzających firmowymi pojazdami. Skupiamy się na znajdywaniu rozwiązań i udzielaniu praktycznych porad, które można wdrożyć bezpośrednio po zakończeniu spotkania - z dnia na dzień!

To jedyne takie wydarzenie w Polsce!

GDZIE: Hotel Zamek Ryn****, Ryn

KIEDY: 7-8 marca 2018 roku

Całkowity koszt szkolenia to 1670 zł + VAT

Podczas Szkolenia dowiesz się:

  • Jak z sukcesem zarządzać zespołem i moderować jego rozwój zawodowy. Nauczysz się technik skutecznej komunikacji, zarządzania małymi i średnimi grupami projektowymi oraz koordynacji pracy swoich podwładnych. Dzięki zdobytej wiedzy szybciej i lepiej będziesz realizować obowiązki menadżerskie.
  • Jak zbudować własne imperium oraz panować nad stresem i eksponowaną pozycją w przedsiębiorstwie. 
  • Jak kreować siebie jako menadżera sprawnego i kompetentnego, w oparciu o zgromadzony kapitał wiedzy. Poznasz metody lepszego wykorzystywania swojej wiedzy i doświadczenia zawodowego, aby mieć lepszą pozycję negocjacyjną i lepiej realizować zamierzone cele zawodowe.
  • Jak rywalizować na wyższych szczeblach menadżerskich i wyraźnie akcentować swoje osiągnięcia. Nauczymy Cię, jak być bardziej pewną siebie i korzystać z posiadanych atutów.
  • Jak budować swój autorytet w przedsiębiorstwie w oparciu o pojęcie marki osobistej. Krok po kroku zbudujemy listę, która zawierać będzie kolejne kroki Twojego rozwoju osobistego jako menadżerki, zarządcy floty i skutecznej kobiety biznesu.

Kobieca Flota to także:

  • Kobieta marką biznesu, czyli personal branding premium dla wymagających. Krok po kroku wskażemy jak zbudować swoją markę osobistą w firmie i w parciu o ten proces wyróżniać się na tle pozostałych pracowników. Dzięki zdobytej wiedzy skutecznie będziesz nawigować ścieżkę rozwoju zawodowego.

Swoją wiedzą, praktycznymi wskazówkami, precyzyjnymi wytycznymi i inspirującymi historiami podzielą się kobiety sukcesu.

POZNAJ PRELEGENTKI KOBIECEJ FLOTY

Na Panie czeka również wiele niespodzianek przygotowanych przez Partnerów projektu!

Spotkanie odbędzie się w Hotel Zamek Ryn****, zamku z wielowiekową tradycją.

To miejsce, w którym bije serce Mazur, a wszechobecny duch historii sprawia, że czas staje w miejscu. Ten unikatowy luksusowy obiekt to harmonia odrestaurowanego XIV-wiecznego Zamku Krzyżackiego i nowatorskich rozwiązań designerskich, jakich goście nie odnajdą w żadnym innym miejscu w Polsce.

 

ZNAJDŹ NAS: