Rekrutacja na stanowiska jurorskie

Magazyn Flota rozpoczyna nietypową akcję rekrutacyjną. Jeżeli zawodowo związany jesteś w jakikolwiek sposób z zarządzaniem samochodami w swoim przedsiębiorstwie lub jesteś właścicielem biznesu z sektora MŚP – mamy dla Ciebie propozycję!

2018-04-03 12:15:28

16 maja w Twierdzy Modlin zostanie rozegrany Wielki Test Flotowy. To kluczowa część prestiżowego Plebiscytu Fleet Awards Polska 2018, którego Strategicznym Partnerem Merytorycznym jest Kantar TNS, a za dostarczenie wartości rezydualnych, będących składową oceny, odpowiada Info-Ekspert.

Historyczne mury, zlokalizowane u malowniczego ujścia Narwii do Wisły, kolejny rok będą bazą dla blisko 300 fleet managerów, którzy tego dnia wcielą się w rolę jurorów oceniając prawie 150 największych nowości motoryzacyjnych na polskim rynku!

Udział w projekcie jest absolutnie bezpłatny, a jedynym koniecznym warunkiem udziału jest zarejestrowanie się poprzez portal fleet-awarda.pl i zawodowy związek z zarządzaniem firmowym car parkiem. To wszystko!

DOŁĄCZ DO GRONA JURORÓW

 

 

Po akceptacji wniosku spotkamy się 16 maja na Wielkim Teście Flotowy. Jako juror otrzymasz wspaniałe możliwości:

- dostęp do aplikacji „Wielki Test Flotowy”, która będzie mobilnym kompendium wiedzy na temat wszystkich zgromadzonych do testu pojazdów. Otrzymasz możliwość porównywania aut, zestawiania ze sobą ich cech, wartości rezydualnych oraz wglądu do rozbudowanych galerii. Aplikacja stanowić będzie wielką bibliotekę aktualnej oferty biorących udział w Plebiscycie polskich importerów. To nie lada gratka dla każdego zarządcy floty!

- Twoje zdanie, praktyka i specjalisty, może zdecydować który samochód zyska miano „najlepszego auta flotowego w Polsce”. Dołączysz do elitarnej i zamkniętej grupy jurorów cieszących się przywilejem wystawienia bezwzględnej noty i cenzurki kilkudziesięciu pojazdom. Wykaż się swoim doświadczeniem i wiedzą zawodową, poznaj kolegów i koleżanki po fachu zdobywając nowe kontakty i budując nowe relacje biznesowe.

- wsiądziesz za kierownicę największych nowości rynkowych! Do Twojej dyspozycji oddamy blisko 150 pojazdów. Na fotelu kierowcy będziesz w stanie sprawdzić działanie układu hamulcowego, kierowniczego i zawieszenie testowanego egzemplarza. Zobaczysz czy reklamowe slogany odnoszą się do rzeczywistości, weryfikując przestrzeń pasażerską, pojemność bagażnika czy funkcjonalny układ kabiny. Wartość aut na polskim rynku jest w Twoich rękach!

- sprawdzisz samochody na niesamowicie zaprojektowanej trasie testowej znajdującej się wewnątrz dziedzińca Twierdzy Modlin. Zamknięte na co dzień przestrzenie zostaną tylko dla Ciebie zaaranżowana na wymagający tor testowy gdzie pod czujnym okiem instruktorów sprawdzisz działanie popularnych układów wspomagających w autach testowych. Będziesz miał okazję jeździć okalany pomnikami historii i poczuć klimat surowych murów jednej z największych europejskich fortec.

- do Twojej dyspozycji oddamy samochody klasy premium i pojazdy użytkowe. Wielki Test Flotowy to nie tylko weryfikacja aut z segmentów wolumenowych. Do Twoich rąk przekażemy kluczyki do limuzyn i aut luksusowych. Samodzielnie sprawdzisz czy są godne miana „premium”. Auta dostawcze, będą podstawą dużej liczby flot, również będą czekać na Twoją opinię i profesjonalną ocenę. Na trasie zaprojektowanej z myślą o Twoich doznaniach i codziennych potrzebach przedsiębiorstwa ocenisz łącznie kilkadziesiąt pojazdów dedykowanych dla topowej kadry menadżerskiej oraz przeznaczonych do transportu ładunków.

- po raz pierwszy będziesz w stanie ocenić w jednym czasie wiodące systemy car sharingu w Polsce. W jednym miejscu i o jednym czasie na wyciągnięcie ręki zaparkują obok siebie auta z różnych systemów współdzielenia pojazdu. Po zainstalowaniu konkretnych aplikacji poznasz ich funkcjonalności i praktyczne aspekty działania. Na trasie przeznaczonej na ich potrzeby sprawdzisz, które z nich są najbardziej przystępne w codziennym użytkowaniu i co najważniejsze – oddasz głos na swojego faworyta. To TY zweryfikujesz komunikaty prasowe i reklamy samodzielnie badając łatwość obsługi konkretnych produktów. To jedyna taka okazja w Polsce!

- auta elektryczne będą testowane na specjalnej trasie. Przekonaj się czy warto zainwestować firmowe środki w bez emisyjną wizytówkę Twojego biznesu. Na własnej skórze doświadczysz bezszelestnego poruszania się po trasie, ocenisz łatwość ładowania i efektywność działania szybkich ładowarek. Wczujesz się w rolę koordynatora elektrycznej floty mogąc zestawić ze sobą modele z różnych segmentów. Udostępnimy Ci również grono specjalistów odpowiedzialnych za każdy pojazd z osobna – odpowiedzą na każde, nawet najtrudniejsze Twoje pytanie!

- Partnerzy Plebiscytu przygotowują tylko na tę okazję specjalne pokazy i dostęp do najbardziej spektakularnych nowości rynkowych tego roku! Wprost z Targów Poznań Motor Show wewnątrz Twierdzy Modlin spotkasz wspaniałe nowości i budzące pożądanie. Jako jeden z pierwszych poznasz auta pokazowe i popremierowe świeżynki, dopiero co dostępne w ofertach polskich importerów.

Ilość miejsc w gronie jurorów jest limitowana i rozchodzi się błyskawicznie. Jeżeli chcesz cieszyć się przywilejami jurorskimi już dzisiaj koniecznie zarejestruj się poprzez formularz na stronie fleet-awards.pl i spraw, że Twoje serce zabije szybciej już 16 maja!

 

Wahasz się? Nie ma chwili do stracenia -> oto jak przebiegała zeszłoroczna edycja:

 

DOŁĄCZ DO GRONA JURORÓW

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: