Doświadczenie specjalistycznego produktu – Flota Dostawcza 2018

12 czerwca redakcja magazynu „Flota” wraz z gośćmi ponownie zawitała w tym roku do Twierdzy Modlin. Okazją do drugiego w tym roku otwarcia bram historycznego monumentalnego kompleksu budynków była Flota Dostawcza połączona z Konferencją Trans & LOG.

2018-06-26 10:31:00

Flota Dostawcza to projekt skupiający wokół siebie liderów w sprzedaży aut dostawczych, firmy zajmujące się zabudowami i adaptacją oraz usługodawców skupionych w tym segmencie rynku. Spotkanie pozwala zaznajomić się z najnowszymi produktami i specjalistycznymi realizacjami oraz podejrzeć trendy związane z procesami technologicznymi w odniesieniu do rynku aut dostawczych. Wystawcy co roku prezentują niezwykle wyszukane i bardzo zaawansowane konstrukcyjnie zabudowy i finalne wersje aut dostawczych, które nadają się do bardzo specjalistycznych zadań w firmach. Co więcej, spotkanie daje możliwość spotkania z reprezentantami marek i firm odpowiedzialnych za sprzedaż tychże pojazdów. Profesjonalna prezentacja, odbywająca się bezpośrednio przy samochodach, daje możliwość poznania detali i zadania szczegółowych pytań.

Druga część dnia zawsze obfituje w jazdy testowe, do których przeznaczone są wszystkie zgromadzone w Twierdzy Modlin pojazdy. Trasa techniczna przebiega po dziedzińcu i wiedzie krętymi drogami po drodze, wymuszając na fleet managerach liczne manewry, pozwalające na weryfikację pojazdów pod kątem zwrotności, widoczności, funkcjonowania asystentów kierowcy oraz pozwalających na prawdziwe doświadczenie produktu. Druga część jazd to kurs po mieście, wprost pozwalający ocenić ergonomię kabiny, ekonomię silnika oraz komfort jazdy. Flota Dostawcza została stworzona w taki sposób, aby łączyć ze sobą produktowe i szczegółowe przedstawienie produktu z nieskrępowanymi żadnym komentarzem jazdami testowymi. Wszystko to pozwala na podjęcie ważnych decyzji zakupowych przez kilkudziesięciu uczestników spotkania, którzy na co dzień odpowiedzialni są za zapewnienie mobilności pracownikom korzystającym z aut użytkowych.

Kolejna edycja Floty Dostawczej pokazała, jak ważne są takie spotkania i jak cenne doświadczenia wynoszą z nich zarządcy flot. Dziękujemy za obecność i liczymy, że kolejne spotkania specjalistów z praktykami odbędą się jeszcze nie raz. Chylimy czoła przed Partnerem Głównym i jednym z pomysłodawców tego projektu – marką Renault. Co roku dostarcza na to spotkanie niesamowite konstrukcje i angażuje się w pokazanie polskiemu Fleet Managementowi 100% swojego potencjału doradczego i eksperckiego.

W tym roku dodatkowym benefitem była odbywająca się równolegle Konferencja Trans & LOG, której słuchaczami byli operatorzy logistyczni, po części również posiadający w swoich flotach auta dostawcze. Synergia obu spotkań sprawiła, że w tym roku mieliśmy okazję oddziaływać na ponad 100 uczestników żywo zainteresowanych branżą transportową i Fleet Managementem.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: