Flota Innowacji: motoryzacja, mobilność, innowacyjność

Zobacz przyszłość motoryzacji i firmowych flot oczami ekspertów z zakresu mobilności i elektryfikacji rynku motoryzacyjnego. Poznaj koncepcyjne, prawne, finansowe i technologiczne tajniki najważniejszych przeobrażeń branży MOTO na świecie bezpośrednio w odniesieniu do polskiego rynku.

2019-08-09 14:00:24

NAJLEPSI PRELEGENCI Z BRANŻY

ELEKTRYZUJĄCE DEBATY

ŚCIEŻKA DIAGNOSTYCZNA

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie niespotykany nigdzie indziej autorski program i wyłącznie edukacyjny charakter tematyki spotkania, które odbędzie się:

 

25 WRZEŚNIA 2019 – INSTYTUT TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO – WARSZAWA

 

PANEL I

Mega trendy w transporcie drogowym

  • Globalne trendy w przeobrażeniu motoryzacji – jak na przestrzeni ostatnich dwóch dekad zmieniło się podejście producentów pojazdów do ekologii, i jakie technologiczne zmiany przeszły konstrukcje pojazdów – porównanie płyt podłogowych, baterii, programów około sprzedażowych, serwisowania, gwarancji oraz rozwoju infrastruktury do ładowania.

  • Metadane – jak spoglądać na światowe rynki, akumulować, analizować i wyciągać wnioski z danych dotyczących elektromobilności płynących z całego świata aby korzystnie dla siebie realizować przetargi, budować bazę branżowej wiedzy i orientować się jak zmieniać się będzie rynek cen, ceł oraz prawa i podatków w tym aspekcie.

 

PANEL II

Elektromobilność w ujęciu Ministerstwa Energii

  • Publiczne oraz unijne dotacje do elektrycznych firmowych flot – mit czy realne plany pomocy polskim firmom? Jak wyglądają obecne i planowane zachęty dla osób chcących zakupić auta o niewielkim lub zerowym poziomie emisji CO2? Jak wygląda pomoc UE i rządu w innych krajach w Europie i jakich posunięć w tym temacie możemy się spodziewać po Ministerstwie Energii i Prezesie Rady Ministrów w najbliższych latach?
  • Aktualny status prac Ministerstwa Energii nad Planem Rozwoju Elektromobilności „Energia do przyszłości”, ustawą o elektromobilności i paliwach alternatywnych i ustawą powołującą Fundusz Niskoemisyjnego Transportu wraz z odniesieniem tych projektów do codziennych wyzwań polskich firm i zarządców flot.

 

PANEL III

Prawne i finansowe aspekty inwestycyjne w „alternatywną flotę”

  • Elektromobilmośc z perspektywy systemu elektroenergetycznego oraz użytkownika– czy polska sieć energetyczna i polski klient są gotowi na drastyczny wzrost projektów niskoemisyjnych w motoryzacji? Jak edukować swoich pracowników i jak wyciągać biznesowe wnioski aby elektro mobilność stała się krokiem milowym w rozwoju Twojej firmy?
  • Inwestycja w niskoemisyjność – budowa firmowych stacji szybkiego ładowania > od określenia zapotrzebowania i potencjału, przez uzyskanie wszelkich pozwoleń po finansowanie projektu.

 

PANEL IV

Inwestycja w niskoemisyjność – TCO, TCM, RV i nowoczesne formy mobilności

  • TCO i TCM dla pojazdów z napędem alternatywnym – jak wyliczyć opłacalność zaangażowania kapitałowego w budowanie floty opartej o auta BEV, PHEV i mPHEV? Jak przygotować prognozy finansowe, zestawienia księgowe i zorganizować strukturę rozliczeniową w firmie aby czerpać w pełni korzyści z nowych form napędu?
  • Carsharing i inne nowoczesne formy niskoemisyjnej mobilności – projekty realizowane w innych krajach w Europie, a rozwój idei współdzielonych środków transportu w Polsce w kontekście prowadzenia działalności gospodarczej i zapewnienia swoim pracownikom ustawicznego dostępu do środków transportu. Trendy z perspektywą do 2025 o profilu szczególnie dla zarządców firmowych pojazdów.
  • Umiejętne planowanie przeobrażenia firmowego car parku w stronę ograniczenia śladu ekologicznego pojazdów służbowych. Jak krok po kroku zaprojektować transformację mobilnych struktur firmowych aby była ona ewolucja, a nie rewolucją z jednoczesnym benefitem dla pracowników i budżetu firmy?

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

 

 

ZNAJDŹ NAS: