PORTAL DECYDENTÓW BRANŻY FLOTOWEJ

Redakcja

Magazyn Flota tworzą pasjonaci, specjaliści, technicy, graficy oraz sztab ludzi, którzy dbają o to, aby każde wydane było perfekcyjne.

Magazyn Flota wydawany jest przez Wydawnictwo Forum Media Polska, oddział międzynarodowego giganta wydawniczego Forum Media GmbH z siedzibą niedaleko Monachium. W ramach struktur Wydawnictwa Forum Media Polska produkowanych jest 10 pełnowartościowych, 100 stronicowych, wydań magazynu Flota rocznie oraz kilka suplementów tematycznych docierających do mocno sprofilowanych grup odbiorców (Flota PREMIUM, Flota Samochody Użytkowe i Specjalistyczne, Flota Kobieca, MŚP Biznes, Almanach Fleet Managera czy Przewodnik Fleet Managera).

Za każdym razem przy projekcie pracuje kilkanaście osób dbających o jakość publikowanych materiałów oraz sprawujących pieczę nad graficzną i dystrybucyjno-promocyjną warstwą działań. Magazyn Flota ukazuje się w nakładzie 18 000 egzemplarzy i jest tytułem o zasięgu ogólnopolskim. Tytuł jest również platformą do powstawania innowacyjnych, świeżych i dobrze zaprojektowanych projektów flotowych.

Magazyn Flota jest twórcą najbardziej wpływowego konkursu flotowego w kraju – Plebiscytu Fleet Awards Polska, który od ponad dekady wyznacza trendy dla polskiego fleet managementu. Flota to pomysłodawca i realizator tak wielkich i rozbudowanych przedsięwzięć jak: Kobieca Flota, Ekspert Flotowy, Praktyczna Akademia Forda, Flota Dostawcza, Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów, Laboratorium Floty, Narodowy Kongres Bezpieczeństwa. Patronujemy najlepszym wydarzeniom branżowym w kraju i jesteśmy obecni na najbardziej liczących się imprezach targowych w Polsce i Europie.

Docieramy do decydentów polskiej branży flotowej, osób które mają realny wpływ na proces zakupowy związany z firmowym car parkiem w swoich przedsiębiorstwach. Redakcję magazynu Flota od lat tworzą młodzi i energiczni ludzie, którzy znakomicie wyczuwają potrzeby rynku. Przy wsparciu doświadczonych kolegów związanych z procesem produkcji tworzą dream team, który w pocie czoła dostarcza Wam codziennie świeże i wyselekcjonowane informacje. Poznajcie ich bliżej:

 

 

Joanna Szmatuła, redaktor prowadząca magazyn Flota >> odpowiedzialna za koordynowanie pracy dziennikarzy, specjalistów publikujących na łamach magazynu Flota, a także zespołu grafików >> joanna.szmatula@forum-media.pl; tel. 61 66 55 797.

 

Anna Soroka, brand manager >> odpowiedzialna za kontakt z klientami, działania promocyjne i reklamowe mające tworzyć wizerunek marki w magazynie Flota >> anna.soroka@forum-media.pl; tel. 530 352 675.

 

Marek Adamowicz, dziennikarz motoryzacyjny >> autor tekstów, reprezentant tytułu na premierach, prezentacjach i pokazach; doświadczony tekściarz, znakomity fotograf >> marek.adamowicz@flota.com.pl.

 

Magazyn Flota nie wychodziłby również bez wsparcia sztabu technicznego: Piotra Korytowskiego, redaktora technicznego, Aliny Widomskiej, korektorki, Darka Tuszyńskiego – grafika, Tomka Rutkowskiego i Radka Śmigielskiego odpowiedzialnych za skład, Jacka Juszczyka realizującego dla nas działania w sferze on-line oraz przychylności Dyrekcji Wydawnictwa.

Sprawność biznesową i wizerunkową magazynu zapewnia również kilkudziesięcioosobowe TELE, które zajmuje się pozyskiwaniem prenumeratorów oraz kilkunastu dziennikarzy, organizacji i autorów z którymi na stałe współpracujemy.

 

Bądź z nam zawsze w kontakcie poprzez nasze kanały social media:

   

2017-06-21 08:53:45
ZNAJDŹ NAS: