Honda. Spełnienie wakacyjnych marzeń

Wakacje to wzmożony ruch w najbardziej rozpoznawalnych zakątkach Polski. Mowa tutaj zarówno o nadmorskich kurortach, jak i miastach i miasteczkach położonych w górach. Jednocześnie w tym czasie salony dilerskie odczuwają delikatny spadek zainteresowania. Stąd też liczne promocje, które mają przyciągnąć niezdecydowanych na zakupy. Honda przygotowała ciekawą ofertę dla swoich modeli. Promocje dotyczą wszystkich modeli samochodów osobowych marki.

2017-08-24 11:43:14

Ledwie do sprzedaży trafiła najnowsza generacja Hondy Civic, a już została objęta promocją. Cieszyć się mogą przede wszystkim klienci, którzy do wybranych wersji wyposażeniowych mogą otrzymać ubezpieczenie w cenie samochodu. X generacja Civica jest największą tegoroczną nowością Hondy w Europie. Największą i najważniejszą dla Europejczyków. Auto produkowane jest w Wielkiej Brytanii, a do sprzedaży w Polsce trafiło pod koniec pierwszego kwartału. W ofercie znajdziemy dwa silniki benzynowe: 1.0 o mocy 128 KM oraz mocniejszy 1.5, który oferuje 182 KM. Na pokładzie każdego auta (niezależnie od wersji wyposażeniowej) znajduje się zaawansowany pakiet systemów bezpieczeństwa aktywnego oraz układów wspomagających kierowcę – Honda Sensing – co przekłada się na najwyższy poziom bezpieczeństwa w swojej klasie oferowany przez nową Hondę. W ramach akcji promocyjnej klient decydujący się na zakup 5-drzwiowego Civica z 1-litrowym silnikiem w cenie samochodu otrzyma pakiet ubezpieczeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu cena będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.

W segmencie SUV-ów pokaźną rolę odgrywa Honda CR-V. Jest to jeden z najpopularniejszych samochodów segmentu SUV, mający ogromny wpływ na sukces sprzedażowy Hondy w Europie i na świecie. Nie tak dawno CR-V poddany został kolejnemu faceliftingowi, przez co jego pozycja w segmencie jeszcze bardziej się umocniła. Auto oferowane jest z trzema jednostkami napędowymi: jedną benzynową (2.0 o mocy 155 KM) i dwoma wysokoprężnymi (1.6 – 120 KM i 1.6 – 160 KM). Ten ostatni silnik współpracuje z 9-stopniową przekładnią automatyczną, która jest idealnym partnerem pomagającym w obniżeniu zużycia paliwa. Kuracja odmładzająca nie ominęła również zawieszenia. Poprawione elementy pozwoliły zminimalizować tłumienie drgań i hałasu, co przełożyło się na lepsze warunki podróżowania nawet przy dynamicznie jeździe. Wakacyjna promocja dotycząca Hondy CR-V jest gotówkowym rabatem w wysokości 5000 zł. Dzięki temu, aby wyjechać nowym autem z salonu, można liczyć się z kwotą mniejszą niż 100 000 zł, co przy tej klasie aut jest całkiem ważne. Promocyjny cennik Hondy CR-V zaczyna się od 96 300 zł.

Nowa Honda CR-V może być objęta specjalną promocją dotyczącą formy finansowania zakupu pojazdu w postaci leasingu. Zakładając, że zdecydujemy się na zakup nowego CR-V z benzynowym silnikiem i napędem na przednią oś, to w przypadku 30-proc. wpłaty własnej, 35-miesięcznego okresu trwania umowy leasingowej oraz wykupu w wysokości 48% rata leasingowa wyniesie zaledwie 821 zł netto miesięcznie. To bardzo atrakcyjna promocja na zakup legendarnego SUV-a Hondy.

Obok wspomnianych już modeli Civica i CR-V w ofercie znajdują się jeszcze dwa inne modele. Pierwszych z nich to mniejszy SUV o nazwie HR-V. Auto zostało pokazane po raz pierwszy w 2014 r. podczas wystawy motoryzacyjnej w Nowym Jorku. Od tego czasu HR-V bardzo mocno liczy się w swoim segmencie. Udanie rywalizuje z konkurentami o klienta, a w swojej gamie silnikowej ma dwie jednostki napędowe: benzynową 1.5 o mocy 130 KM i 120-konnego diesla 1.6 i-DTEC. W zależności od konfiguracji moc może być przenoszona na koła poprzez automatyczną skrzynię biegów.

Promocja, która obejmuje nową Hondę HR-V, jest podobna do tej opisanej dla większego auta. Mowa tutaj o zastosowaniu promocyjnego rozwiązania przy płatności innej niż gotówką. Jeśli zdecydujemy się na zakup nowej Hondy HR-V za około 68 000 zł netto, to miesięczna rata wyniesie zaledwie 630 zł netto miesięcznie. To bardzo dobra propozycja, zwłaszcza że konkurencja dość mocno naciska i trzeba zdecydowanie bronić swojego miejsca.

Ostatnia promocja dotyczy niewielkiego minivana w postaci nowej Hondy Jazz. Należy podkreślić, iż jest to zupełnie nowa konstrukcja, która ma bardzo niedużo wspólnego z obecnie sprzedawanym samochodem. Minivan będzie idealnym partnerem do poruszania się po mieście – niewielkie wymiary zdecydowanie ułatwią znalezienie miejsca na parkingu, a przestronne wnętrze zapewni przyjemne warunki do podróżowania. Również w tym przypadku pod słowem promocja szykuje się odpowiednia forma finansowania. Kiedy zdecydujemy się na zakup nowej Hondy Jazz poprzez leasing, to miesięczna danina wyniesie zaledwie 488 zł. Sam cennik zaczyna się od 81 590 zł – Hondę Jazz wyceniono na minimum 62 300 zł.

Przechodząc do podsumowania, można spokojnie stwierdzić, że oferta przygotowana przez Hondę jest bardzo dobra i to tylko kwestia czasu, aż salony odczują te argumenty sprzedażowe w zamówieniach spływających od klientów.

ZNAJDŹ NAS: