Nowa usługa zwiększająca sprzedaż samochodów od MultiWash

Jesteś dealerem samochodów osobowych i chciałbyś zaproponować swoim klientom nową usługę, z której na pewno będą korzystać? Właśnie pojawiła się taka możliwość – firma MultiWash, będąca operatorem ponad 370 ręcznych myjni samochodowych, zlokalizowanych w 165 miastach Polski, wprowadziła do sprzedaży Pakiety Clean Car.

2019-03-25 10:01:14

To nic innego jak przedpłacony pakiet 12, 24 lub 36 tak zwanych kompletów, czyli usług zawierających ręczne mycie nadwozia i kompleksowe sprzątanie wnętrza pojazdu. Wszystko to dostępne za pomocą aplikacji na smartfony i bezgotówkowej formie rozliczenia. 

Jak powiedział nam Jacek Barański COO MultiWash: – Z badań, które przeprowadziliśmy na użytkownikach ręcznych myjni samochodowych wynika, że 68% z nich posiada auto nie starsze niż 4 lata. Płatnikami takich usług są głównie małe i średnie firmy 49%, które swój samochód zakupiły w polskim salonie i chcą go utrzymać w należytym stanie. Badania wykazały również, że 76% z nich korzysta z myjni raz w miesiącu. Zależy nam, by w naturalny sposób zaproponować klientom dealerów samochodowych zakup przedpłaconego Pakietu Clean Car, który nie tylko przedłuży efekt nowego samochodu, ale również pozwoli klientowi zaoszczędzić do 30% wydatków związanych z myciem pojazdu.

Salony chcące wprowadzić Pakiety Clean Car do swojej oferty mogą liczyć na atrakcyjne bonusy za sprzedaż nowej usługi, co dodatkowo wpłynie na podniesienie rentowności uzyskiwanej na każdym pojeździe. Z informacji przekazanych nam przez MultiWash wynika, że pakiety można dystrybuować na kilka sposobów. Oprócz sprzedaży z nowymi lub używanymi pojazdami, można je dodawać jako prezent przy zakupie drogich akcesoriów (np. kół zimowych), pojazdów demo lub napraw blacharsko-lakierniczych. Pakiet Clean Car może być też doskonałym uzupełnieniem modnych obecnie powłok ceramicznych zabezpieczających lakier, które możemy nabyć w dealerstwach.

Klient kupując Pakiet Clean Car u swojego dealera zyskuje przede wszystkim tańsze, nawet o 30% usługi mycia i sprzątania pojazdu, a sama usługa zawiera:

  • 1 komplet w miesiącu (mycie ręczne nadwozia i kompleksowe sprzątanie wnętrza wraz z bagażnikiem),
  • dostęp do 370 profesjonalnych, ręcznych myjni samochodowych w całej Polsce,
  • bezpłatną aplikację na smartfony,
  • bezgotówkową płatność za pomocą aplikacji,
  • możliwość rezerwacji wizyt w myjni na konkretną godzinę,
  • opiekę infolinii przez 7 dni w tygodniu,
  • brak rozróżnienia wielkości pojazdu (mały, średni lub duży).
  • brak konieczności zbierania faktur za mycie.

CZYTAJ TAKŻE: Temat ostatnio modny i zarazem ważny – które myjnie rzeczywiście są eko?

ZNAJDŹ NAS: