Magazyn Flota 5/2017

Już jest! Majowe wydanie magazynu dla przedsiębiorczych i żądnych wiedzy fleet managerów.

2017-06-20 15:03:17

W majowym wydaniu magazynu Flota piszemy między innymi o: 

- nowym Oplu Insignia od zupełnie innej, inspirującej strony. Poznaj go osobiście dzięki naszemu materiałowi!

- Wielkim Teście Flotowym oraz inauguracji V edycji Eksperta Flotowego. Zobacz jak rodzi się kolejny rok legendarnych projektów.

- historii marki Citroen i DS. Francuska motoryzacja jeszcze nigdy nie była tak inspirująca i ciekawa. 

- rozwoju rynku dilerów samochodó w Polsce. Jak zaraz po okresie transpormacji rodził się rynek i kto po ponad dwóch dekadach jest liderem sprzedaży nowych samochodów? Prezentujemy to w materiale!

- Ograniczenie wydatków eksploatacyjnych oraz kontrolowanie poczynań pracowników to sztandarowe argumenty za wprowadzeniem we flocie systemu monitoringu GPS; to temat jednego z wielu merytorycznych artykułów z majowego wydania. Poznaj ich więcej!

>>> Na naszych łamach znajdziecie również rozmowę z Tomaszem Życkim, dyrektorem marki Seat w Polsce oraz prezentację nominowanych w Plebisycie Fleet Awards Polska 2017, liderów polskiego sektora flotowego.

>>> Prezentacje prasowe najnowszych samochodów na rynku, w tym: Nissana Micry 5 generacji, odświeżonej Toyoty Yaris oraz nowego Suzuki Swift. Na kartach majowej Floty znajdziecie również porównanie modeli z segmentu B+, recenzję rodzinnych modeli Forda oraz recenzję dostawczych modeli z pod znaku Mercedes-Benz.

<<>>

Aby przeczytać pełną wersję dokumentu lub w celu zamówienia prenumeraty magazynu FLOTA, prosimy o kontakt z naszym doradcą.

Koniecznie zapytaj Ewelinę o ofertę specjalną dla nowych czytelników magazynu: tel. 616683167,

email: ewelina.angrot@forum-media.pl.

<<>>

KLIKNIJ PONIŻEJ I POBIERZ CZEŚĆ WYDANIA!

 

ZNAJDŹ NAS: