Flota PREMIUM

Wejdź do świata ekskluzywnych treści flotowych!

2017-07-21 10:08:58

Dodatek skierowany do top managementu, właścicieli i zarządców firm oraz decydentów branży flotowej odpowiedzialnych również za rekomendacje samochodów dla kadry zarządczej.

W wiosennym wydaniu ekskluzywnej Floty PREMIUM piszemy m.in. o:

- topowych wersjach wyposażenia modeli z segmentu D, która nadają elektryzujący i ponadprzeciętny wymiar samochodom wolumenowym. Pokazujemy co można otrzymać w przestronnych pojazdach z najbardziej wykwintnymi opcjami dodatkowymi.

- pokazujemy jakie są koszty utrzymania i użytkowania samochodów z segmentów premium. Jakie usługi posprzedażne oferują polscy importerzy z top segmentów oraz jakie dodatkowe produkty możemy nabyć wraz z zakupem firmowego samochodu marzeń?

- rękodzieło w limuzynach premium >>> poznaj najbardziej wysmakowane warianty wyposażenia wnętrz samochodów luksusowych. We Flocie PREMIUM poznasz warianty, które można wybrać i cieszyć oko niebanalnymi materiałami w Twojej limuzynie.

- nowe przestrzenie dilerskie czyli jak wyglądają salony samochodowe marek z wyższej półki? Pokazujemy perełki architektury i ciekawe koncepty budowlane wraz z nowymi formami obsługi klienta biznesowego. Standardy, które obecnie obowiązują w salonach premium są naprawdę godne uwagi.

>>> Flota PREMIUM to dziesiątki stron materiałów prezentujących modele marzeń polskiego klienta okraszone cudownymi fotografiami. Zobaczysz z bliska m.in. Mercedes S500e w opozycji do BMW 740Le, Abartha 124 Spyder i 595 Competizione, Lexusa RX200t oraz IS300h, smarta fortwo Brabus i Opla Adama Rocks, Jeepa Grand Cherokee SRT wraz z Fordem Mustangiem GT, nowego Land Rovera Discovery, BMW M760Li, Alfa Romeo Gulie Quadrifoglio oraz wiele wiele innych…

<<>>

Aby przeczytać pełną wersję dokumentu lub w celu zamówienia prenumeraty magazynu FLOTA, prosimy o kontakt z naszym doradcą.

Koniecznie zapytaj Ewelinę o ofertę specjalną dla nowych czytelników magazynu: tel. 616683167,

email: ewelina.angrot@forum-media.pl.

<<>>

POBIERZ BEZPŁATNIE CZĘŚĆ WYDANIA, KLIKNIJ PONIŻEJ:

ZNAJDŹ NAS: