Flota Samochody Użytkowe

Ekspercka, rzetelna i wartościowa. Już jest!

2017-09-11 13:27:20

- Samochody specjalistyczne (pogotowie energetyczne, lawety, food trucki, sprzedaż garmażerki) czyli wszystko o innowacjach technologicznych wewnątrz samej struktury pojazdu (specjalne zawieszenie podwozia, napędy 4x4, mechanizmy różnicowe, nowe jednostki napędowe) oraz firmy zabudowujące konstrukcje w niezwykle zaawansowany i skomplikowany sposób.

- Mobilność w samochodach dostawczych. Zaprezentowanie najnowszych technologii związanych z systemami wspomagającymi bezpieczeństwo, łatwość manewrowania oraz rozbudowany system info rozrywki, które coraz mocniej przypominają te z samochodów osobowych.

- Dodatki w samochodach dostawczych, które wpływają na komfort pracy, bezpieczeństwo i ekonomię transportu – ogrzewanie postojowe, instalacje CNG i LPG – jakie możliwości daje polski rynek w kontekście instalacji dodatkowego oprogramowania, alternatywnego źródła paliwa.

- Pojemność to sprawa kluczowa – w myślach mam materiał pokazujący przekrojowo jakie mamy rodzaje długości, wysokości i szerokości modeli w opcji „furgon”. Pokazujemy, że co produkt to różne szerokości drzwi ładunkowych, drzwi bocznych, możliwości przedłużenia przestrzeni ładunkowych, opcji ułatwiających załadunek itd. Materiał pokazuje niuanse związane z różnicami pomiędzy wydawać by się mogło identycznymi modelami w poszczególnych segmentach.

- Nowości na rynku pojazdów dostawczych oraz trendy w rozwoju podwozi samochodów specjalistycznych. 

- Wyniki sprzedaży za pierwsze półrocze samochodów użytkowych na Polskim rynku

i wiele wiele więcej...

<<>>

Aby przeczytać pełną wersję dokumentu lub w celu zamówienia prenumeraty magazynu FLOTA, prosimy o kontakt z naszym doradcą.

Koniecznie zapytaj Ewelinę o ofertę specjalną dla nowych czytelników magazynu: tel. 616683167,

email: ewelina.angrot@forum-media.pl.

<<>>

 

POBIERZ BEZPŁATNIE CZĘŚĆ WYDANIA, KLIKNIJ PONIŻEJ:

ZNAJDŹ NAS: