Magazyn Flota 10/2017

Przeczytaj on-line jesienne wydanie!

2017-10-31 12:47:49

Magazyn Flota – 10/2017

Jesienne, październikowe  wydanie magazynu Flota to między innymi: 

- IAA we Frankfurcie - czym zachwyci nas świat motoryzacji w najbliższych miesiącach?

- Relacja z Laboratorium Fleet Managera oraz ostatnich epizodów V edycji Eksperta Flotowego.

- Wywiad z Lindą Jackson, CEO marki Citroen.

- prezentacja najnowszych odsłon popularnych crossoverów marki Nissan oraz premierowe jazdy KIĄ Stonic.

- Zestawienie 3 modeli marki MINI oraz opinie przedsiębiorców na temat nowej SKODY Octavi.

A TAKŻE:

>>> Usługi zarządcze a podatek dochodowy (str. 60) – prezentujemy jakie obowiązki podatkowe spożywają na menadżerze, który wykonuje zadania związane z zarządzaniem przedsiębiorstwem oraz realizuje kontrakty menadżerskie. Wnikliwa i kompletna analiza prawno-podatkowa pozwoli w pełni zgłębić ten trudny finansowo temat

>>> Czy przewoźnik odpowiada za szkodę wynikającą z załadunku lub zabezpieczenia przesyłki (str. 62) – straty wnikające z nieprawidłowego przewozu towarów mogą siekać milionów złotych. Kto finalnie odpowiada za powstałę w czasie transportu straty? Warto przeytać materiał aby w polityce flotowej i kontraktach handlowych zawrzeć odpowiednie przepisy!

>>> Leasing napęda małe i średnie przedsiębiorstwa (str. 66) – analiza Związku Polskiego Leasingu prezentuje aktualne trendy i strukturę sektora leasingowego w Polsce. Przeczytaj aby być na bieżącą kierunkiem rozwoju sektora MŚP w Polsce.

>>> Carpooling a pojazdy służbowe w firmie (str 76) – prawna analiza idei carpoolingu oraz jego oddziaływanie na szczelność polityki flotowej oraz ewentualny audyt zewnętrzny. Bądź na bieżąco i zaktualizuj dokumentację w odniesieniu do najnowszych trendów w mobilności pracowników.

>>> Napędy alternatywne czyli reportaż magazynu Flota (str. 78) – obszerny materiał pokazujący przekrój polskiego rynku pojazdów z napędem niekonwencjonalnym. Poznaj aktualną ofertę importerów oraz zalety i wady najnowszych technologii. Poznaj lepiej działanie systemów hybrydowych, elektrycznych oraz LPG, LNG i CNG. Bądź na bieżąco!

>>> Alternatywna rewolucja (str. 83) – Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych prezentuje wyniki badań opinii społecznej na temat postrzegania elektromobilności przez polskie społeczeństwo. Poznaj poziom świadomości konsumenckiej na temat szerokiego spektrum zmiennych związanych z coraz większą obecnością pojazdów z napędem alternatywnym w polskich car parkach.

>>> Mapa dilerów flotowych

<<>>

Aby przeczytać pełną wersję dokumentu lub w celu zamówienia prenumeraty magazynu FLOTA, prosimy o kontakt z naszym doradcą.

Koniecznie zapytaj Ewelinę o ofertę specjalną dla nowych czytelników magazynu: tel. 616683167,

email: ewelina.angrot@forum-media.pl.

<<>>

ZNAJDŹ NAS: