Ekspert Flotowy po raz piąty!

Rozpoczynamy kolejny rok przygody z Ekspertem Flotowym. Ta edycja jest wyjątkowa nie tylko ze względu na jubileuszową piątą odsłonę, ale i z uwagi na najbardziej rozwinięty program edukacyjny w historii trwania całego przedsięwzięcia. Zapraszamy do społeczności Eksperta Flotowego!

2017-06-20 15:12:30

O sile projektu świadczą ludzie. We wszystkich dotychczasowych edycjach Eksperta Flotowego udział wzięło ponad 1000 fleet managerów, którzy łącznie zarządzali ponad 200 000 pojazdów służbowych. W ramach organizowanych szkoleń mieliśmy okazję dzielić się wiedzą z ponad 400 zarejestrowanymi uczestnikami. Dane z poprzednich edycji motywują i mobilizują do przygotowania kolejnych wspaniałych nowości.

W tym roku w błysku fleszy oraz przy współudziale ponad 300 fleet managerów z pompą rozpoczęliśmy koleją edycję Eksperta Flotowego. W gronie przyjaciół, prawdziwych bohaterów firmowych pojazdów służbowych oraz oddanych Parterów mieliśmy okazję opowiedzieć o zmianach i nowościach, jakie czekają na Was w tym roku.

20 000 w pierwszy tydzień! To kolejny oszałamiający rekord. W tydzień od oficjalnego zainaugurowania zapisów do projektu przystąpiło do niego ponad 100 fleet managerów, którzy w ramach swoich obowiązków służbowych zarządzają parkiem ponad 20 000 samochodów. Takie ogromne zainteresowanie piątą edycją przedsięwzięcia ogromnie nas cieszy, bo utwierdza nas w przekonaniu, że program, który dla Was przygotowaliśmy, budzi Wasze zainteresowanie.

O sile projektu świadczy idea. A ta jest niezmienna od samego początku – dzielić się z Wami wiedzą, sprawdzonymi, dobrymi praktykami rynkowymi, wspaniałym i rozwijającym networkingiem branżowym oraz przydatnymi na co dzień w życiu zawodowym informacjami. Chcemy uczyć Was wysokiej jakości kompetencji menedżerskich przy pomocy nowoczesnych form przekazu i komunikacji. Działamy dla Was zupełnie bezpłatnie, z roku na rok z jeszcze większą siłą. Chcemy oddać w Wasze ręce wybitnych prelegentów, trenerów biznesu i ludzi sukcesu, którzy będą Was inspirować i nadadzą dynamikę Waszej karierze zawodowej. Dzięki tegorocznemu niezwykle rozbudowanemu programowi szkoleniowemu wchodzimy na wyższy poziom edukacyjny. Robimy to wyłącznie dla Was, drodzy uczestnicy!

O sile projektu świadczą Partnerzy. Ekspert Flotowy nie nabrałby takiego rozpędu i nie miałby tak szerokiego zasięgu, gdyby nie pomoc mecenasów. Liderzy polskiego rynku flotowego od samego początku są z nami i współtworzą kolejne edycje, udowadniając, że są w stanie dać polskiemu fleet managementowi bardzo wiele pod kątem rozwoju świadomości całej branży. Razem z nimi wzrastamy i budujemy armię znakomicie przygotowanych do swojego zawodu i dalszej ścieżki kariery zarządców flot. Współorganizatorami i mecenasami projektu są marki Škoda, Škoda Szkoła Auto, Volkswagen Financial Services oraz magazyn "Flota". Wspierają nas szanowane instytucje, które swoją wiedzą i doświadczeniem czuwają nad obiektywnym przebiegiem całego projektu: Kancelaria GFP Legal, SAMAR, Stowarzyszenie Psychologów Transportu, SKFS, ITS, Info-Ekspert, PZPM i Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Zapraszamy do rejestracji oraz czerpania garściami materiałów, które znajdziecie na www.ekspert-flotowy.pl.

ZNAJDŹ NAS: