I szkolenie Eksperta Flotowego za nami!

Niezaspokojona żądza wiedzy – tak w telegraficznym skrócie można opisać początek edukacyjnego maratonu V edycji Eksperta Flotowego. Tegoroczna edycja to aż pięć bezpłatnych szkoleń, które proponujemy wszystkim zarejestrowanym uczestnikom projektu!

2017-06-21 13:15:00

Program V edycji Eksperta Flotowego powstał na bazie konsultacji z uczestnikami poprzedniej edycji, a formuła tegorocznych zmagań również została dopracowana po konsultacji z fleet managerami. Owocem tych dyskusji jest m.in. możliwość wzięcia udziału w aż pięciu szkoleniach.

Już kilkanaście dni po oficjalnej inauguracji Eksperta Flotowego spotkaliśmy się na wykładzie przygotowanym przez Daniela Trzaskowskiego z Volkswagen Financial Services Polska oraz mec. Piotra Grzelczaka z Kancelarii GFP Legal. Prelegenci przez kilka godzin dzielili się swoją specjalistyczną wiedzą z zakresu zarządzania ryzykiem w profesji fleet managera. Praktyczne warsztaty były ukoronowaniem tego intensywnego dnia. Kilkudziesięciu uczestników, którzy zgromadzili się w sali wykładowej, oceniło obu prelegentów wzorowo, co potwierdza średnia 5,8/6! To było naprawdę dobre szkolenie.

Zapraszamy na kolejne szkolenia:

5 czerwca- Poznań (serwisowanie i bezpieczeństwo we flotach)

13 czerwca- Warszawa (personal branding)

21 czerwca- Wrocław (ubezpieczenia)

6 września- Sopot (Master Class)

 

Do zobaczenia!

Organizatorzy

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: