Ekspert Flotowy – przez Warszawę, Poznań, Wrocław i Sopot do półfinału

Blisko 250 osób wzięło w tym roku udział w cyklu bezpłatnych szkoleń Eksperta Flotowego. Byliście z nami w czterech lokalizacjach i łącznie wysłuchaliście ponad 30 godzin wykładów!

2017-09-12 15:11:29

Sopot to miejsce magiczne – prestiżowe, eleganckie, spokojne i dające przestrzeń do kontemplacji. Trójmiejską oazę spokoju wybraliśmy na lokalizację ostatniego z cyklu pięciu szkoleń tegorocznej edycji Eksperta Flotowego. Spotkanie sygnowane nową nazwą Master Class miało przede wszystkim wskazywać na zupełnie nową jakość tematyczną.

Postawiliśmy na tematy związane z rozwojem menedżerskim, ponieważ kompetencje miękkie są głównym orężem w codziennej walce zwinnego i wprawnego menedżera. Każdy z uczestników naszych szkoleń przez lata udziału w projekcie wzrastał w swoich kompetencjach flotowych. Kilkanaście bezpłatnych szkoleń, które oferowaliśmy przez ostatnich pięć lat, kompleksowo wspierało wiedzę zarządców flot z najbardziej palących obszarów związanych z Car Fleet Managementem.

Teraz przyszedł czas na coś ekstra. Było to blisko pięć godzin wykładów skierowanych do żądnych wiedzy menedżerów. Swoją wiedzą, doświadczeniem i wskazówkami dzieliło się dwóch znakomitych prelegentów: Tomasz Kurek (trener biznesu) oraz Maciej Orłoś (trener wystąpień publicznych, dziennikarz). Obaj panowie natchnęli uczestników ogromną dawką inspiracji i poczucia misji płynącego z efektywnego zarządzania zespołem. Mamy nadzieję, że spotkanie z Ekspertem Flotowym wpłynie na dynamizację kariery zawodowej każdej obecnej tam osoby i podniesie jej poziom umiejętności komunikacyjnych, interpersonalnych i zarządczych. Sopockie spotkanie było ostatnim tegorocznym szkoleniem.

Łącznie w całym cyklu gościliśmy blisko 250 fleet managerów, odwiedzając dwukrotnie Warszawę oraz Poznań, Wrocław i wspomniany Sopot.

Dla Was pokonaliśmy tysiące kilometrów, kierowani Waszym głodem wiedzy. Za okazane zainteresowanie i inspirujące spotkania bardzo dziękujemy!

Co teraz? Czas na Waszą inicjatywę i drogę wzwyż zawodowej drabiny sukcesu. Zapraszamy Was na portal wiedzy Eksperta Flotowego (www.ekspert-flotowy.pl), na którym znajdziecie blisko 50 artykułów bezpośrednio związanych z Waszymi codziennymi obowiązkami zawodowymi.

Łącznie z biblioteką ubiegłorocznych materiałów możecie przeglądać ponad 200 materiałów prasowych o łącznej objętości ponad 500 stron. Jest się w czym zaczytać!

Prosimy Was również o aktywne kibicowanie i wspieranie kolegów i koleżanek, którzy awansowali do kolejnych etapów zmagań flotowych. 18 września rozpocznie się droga do ostatecznej finałowej rozgrywki – na start: zadanie półfinałowe. W tym roku przed półfinalistami postawiliśmy arcytrudne zadanie testowe, składające się z ponad 60 zamkniętych pytań skonstruowanych specjalnie na

Z tej grupy pod koniec września wyłonimy absolutny kwiat polskiego Fleet Managementu, finałową 15-stkę, która 17 października zweryfikuje swoje umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną podczas dnia finałowego.

Śledźcie nasz profil na Facebooku oraz portal Eksperta Flotowego, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami o projekcie!

ZNAJDŹ NAS: