Tytani polskiego Fleet Managementu

Jesteśmy coraz bliżej ostatecznego rozstrzygnięcia jubileuszowej V edycji Eksperta Flotowego. Już 16 listopada na Stadionie PGE Narodowym podczas X Jubileuszowej Gali PZWLP poznamy jedynego i niepowtarzalnego Eksperta Flotowego 2017!

2017-11-14 15:31:09

Emocji przybywa, adrenalina jest coraz większa, a czas ostatecznego rozstrzygnięcia coraz bliżej! Już 16 listopada podczas jednego z najważniejszych wydarzeń polskiej branży automotive – Gali Wręczenia Nagród Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów oficjalnie ogłosimy, kto został najlepszym fleet managerem w Polsce w ramach edukacyjnego projektu Ekspert Flotowy.

W iście królewskiej oprawie, w towarzystwie najważniejszych oficjeli polskiej branży flotowej, finansowej i usługowej oraz w błysku dziesiątek fleszy najbardziej liczących się mediów w Polsce tylko jedna osoba z dumną uniesie w górę pożądaną przez setki fleet managerów statuetkę Eksperta Flotowego.

Ta podniosła chwila będzie przez nas relacjonowana na żywo wprost ze Stadionu PGE Narodowego w Warszawie.

Należy jeszcze z pełną stanowczością podkreślić, że tegoroczne zmagania zarówno w I, II jak i finałowym, III etapie projektu, były niezwykle zacięte, a rywalizacja trwała do ostatnich minut, o każdy punkt. Z grona 359 uczestników tegorocznej edycji w połowie października 15 najlepszych zarządców flot spotkało się w stolicy Wielkopolski, aby stoczyć finałową potyczkę o najlepsze miejsca w końcowej klasyfikacji.

Finaliści rywalizowali o zdobycie maksymalnie 80 punktów. 30 z nich otrzymać można było za zadania praktyczne na Autodromie Škoda, natomiast pozostałe 50 punktów za poprawne odpowiedzi na 25 testowych pytań w ramach egzaminu teoretycznego. Nad przebiegiem i weryfikacją umiejętności praktycznych czuwali profesjonalni instruktorzy Škoda Szkoły Auto, a stworzeniem niezwykle rozbudowanego i trudnego zadania teoretycznego zajął się Partner Merytoryczny projektu Ekspert Flotowy – SKFS. Finał był wspaniałą okazją do tego, by wymienić się doświadczeniami na temat rozwoju zawodowego oraz podsumować dotychczasowe zmagania w ramach V edycji Eksperta Flotowego. Ukoronowaniem wieczoru był wspaniały pokaz autorstwa szefa kuchni hotel DeSilva Premium Poznań – Pawła Kubery, finalisty Kulinarnych Mistrzostw Polski.

W efekcie już oficjalnie możemy Wam przekazać, że 16 listopada spotkamy się z trzema najlepszymi finalistami i jednocześnie tytanami polskiego Fleet Managementu, aby ogłosić w towarzystwie przyjaciół z PZWLP, SKFS-u oraz Szanownych Gości Eksperta Flotowego AD 2017.

Oto TOP 3 V edycji Eksperta Flotowego:

Sylwester Kulesza – Cartrack Polska Sp. z o.o.

Adam Stańczak – Sii Sp. z o.o.

Mateusz Zaleśny – ViaCon Sp. z o.o.

Sylwester Kulesza, kierownik ds. administracji Cartrack Polska Sp. z o.o.

W swojej pracy zawodowej najbardziej cenię kontakt z ludźmi oraz to, że robię to, co lubię. Zadaniowy charakter pracy nie pozwala mi się nudzić w pracy. Zawsze staram się połączyć pasje i zainteresowania z pracą zawodową. Nie odczuwam przymusu oraz nie patrzę na zegarek w trakcie pracy – no, może jedynie wtedy, kiedy mi go brakuje.

Za swój największy sukces zawodowy uznaję działania w kierunku podnoszenia świadomości użytkowników w zakresie bezpieczeństwa związanego z użytkowaniem samochodów służbowych, obniżenie ilości szkód komunikacyjnych w organizacji oraz udział w ostatnim okresie w kampanii społecznej „Odpowiedzialni na drodze”, która ma na celu skierowanie uwagi na problem edukacji kierowców, wskazanie najczęstszych przyczyn wypadków drogowych oraz pokazanie korzyści społecznych i biznesowych wynikających z bezpiecznego prowadzenia auta.

Ekspert Flotowy to dla mnie to poczucie zdobywania nowych doświadczeń, rozwój zawodowy, chęć bycia coraz lepszym, kopalnia czy wręcz encyklopedia wiedzy. Udział w projekcie pozwala mi poznać swoje słabsze strony i nimi racjonalnie zarządzać, a także wzmocnić to, w czym jestem naprawdę dobry.

Mateusz Zaleśny, specjalista ds. księgowych, opiekun floty w firmie ViaCon Sp. z o.o.

W swojej pracy zawodowej najbardziej cenię niezależność w podejmowaniu decyzji operacyjnych oraz ciekawe wyzwania, które zwiększają moje doświadczenie zawodowe.

Za swój największy sukces zawodowy uznaję zwiększenie mobilności floty samochodów służbowych, co wiąże się ze zmniejszeniem przestojów pojazdów. Dodatkowym sukcesem jest dla mnie pogodzenie obowiązków służbowych związanych z księgowością oraz zarządzaniem parkiem aut firmowych.

Ekspert Flotowy to dla mnie projekt, który pozwala na naukę i wymianę doświadczeń pomiędzy ludźmi z branży zarządzania flotą samochodów służbowych. Tego projektu nie może zabraknąć w moim kalendarzu. Każdego roku konsekwentnie rozpoczynam rywalizację o ten tytuł z wieloma doświadczonymi koleżankami i kolegami z branży, jednocześnie poznając nowe rozwiązania wspomagające codzienną pracę.

Adam Stańczak, koordynator floty w Sii Sp. z o.o.

W swojej pracy zawodowej najbardziej cenię styczność z motoryzacją, która jest moją pasją od dzieciństwa. Za swój największy sukces zawodowy uznaję codzienne, skuteczne rozwiązywanie problemów użytkowników aut firmowych.

Ekspert Flotowy to dla mnie przede wszystkim możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach uwzględniających aktualne problemy i trendy w branży flotowej, a także szansa na wymianę doświadczeń zawodowych z osobami zajmującymi się na co dzień tym, co ja.

ZNAJDŹ NAS: