Ekspert Flotowy 2017

Sylwester Kulesza, kierownik ds. administracji w firmie Cartrack Polska Sp. z o.o., zarządca kilkudziesięciu pojazdów służbowych, pokonał blisko 360 fleet managerów z całego kraju i został Ekspertem Flotowym w jubileuszowej, V edycji projektu. Upragnioną statuetkę oraz tytuł Eksperta Flotowego Sylwester Kulesza odebrał podczas X Jubileuszowej Gali Nagród PZWLP.

2018-01-03 10:48:25

16 listopada, jedna z największych aren sportowych w Polsce – Stadion PGE Narodowy w Warszawie, oraz trójka najlepszych uczestników Eksperta Flotowego – Sylwester Kulesza z firmy Cartrack Polska, Adam Stańczak koordynujący flotę w firmie Sii oraz Mateusz Zaleśny, który obowiązki księgowe i zarządcze realizuje w przedsiębiorstwie ViaCon. Wraz z magazynem „Flota”, na zaproszenie PZWLP, udaliśmy się do galerii Stadionu PGE Narodowego, aby w znakomitym towarzystwie reprezentantów polskich importerów, firm sektora CFM oraz Rent a Car oraz przedstawicieli Politechniki Warszawskiej, SKFS-u, IBMR SAMAR czy Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zaprezentować historię i ideę projektu oraz, przede wszystkim, oficjalnie ogłosić laureata tegorocznej edycji przedsięwzięcia.

Zanim jednak wśród ponad 100 znamienitych gości zaprezentowaliśmy nazwisko laureata, wspomnieniami wróciliśmy do końca 2012 r., kiedy to z inicjatywy marki Škoda, Škoda Szkoły Auto, Volkswagen Leasing GmbH Oddział w Polsce oraz magazynu „Flota” postanowiliśmy działać w sposób dynamiczny i w pełni przemyślany w służbie edukacji polskiej branży flotowej. Połączyliśmy naszą pasję do dzielenia się wiedzą, umiejętność tworzenia projektów oraz dostępu do najlepszych praktyków i specjalistów na rynku.

Tak powstał Ekspert Flotowy, do którego dołączyło ponad 1500 uczestników, mających wpływ na kształtowanie postaw blisko 250 000 uczestników ruchu drogowego.

Ideą Eksperta Flotowego od początku było dzielenie się aktualną i narzędziową wiedzą za pośrednictwem publikacji, szkoleń i webinariów. Misję przedsięwzięcia wsparł szereg szanowanych instytucji, z którymi spotkaliśmy się 16 listopada podczas X Jubileuszowej Gali Nagród PZWLP – SKFS, PZM, ITS, INFO-EKSPERT, GFP Legal, SPT, SAMAR czy Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. To właśnie w gronie przyjaciół wieczorową porą ukoronowaliśmy pięć lat naszej działalności, prezentując trzech wybitnych fleet managerów, najlepszych uczestników tegorocznej edycji projektu.

Panowie wykazali się największą wiedzą i kompetencjami zarządczymi z grona 359 uczestników i w wieloetapowej rozgrywce okazali się najlepsi. W imieniu Organizatorów oraz Partnerów gratulujemy każdemu z uczestników wspaniałej chęci samokształcenia i dążenia do rozwoju zawodowego. To było piękne i merytoryczne pięć lat!

ZNAJDŹ NAS: