Inauguracja siódmej edycji Eksperta Flotowego

Inauguracja VII edycji Eksperta Flotowego za nami! Podczas Wielkiego Testu Flotowego na Torze Słomczyn, organizowanego przez magazyn FLOTA, oficjalnie rozpoczęliśmy tegoroczne zmagania o tytuł Eksperta Flotowego.

2019-05-20 10:46:09

Podczas tej edycji spotykamy się 20 maja, 12 czerwca i 18 września. Pierwsze spotkanie poprowadzą: Bartosz Mazur - doradca podatkowy z kancelarii Gekko Taxens Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.; Maciej Krotoski - adwokat z kancelarii M. Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni Spółka Komandytowa oraz Dariusz Brzozowski - radca prawny z kancelarii prawa motoryzacyjnego Motoprawnik.com.

Podczas drugiego szkolenia zapoznamy się z prezentacją ponadnarodowych trendów w zarządzaniu flotą. Spotaknie prowadzone będzie przez doświadczonych i charyzmatycznych międzynarodowych fleet managerów.

Ostatnie szkolenie w ramach tegorocznej edycji prowadzone będzie przez Daniela Trzaskowskiego, Managing Director of Fleet Business, Volkswagen Financial Services Polska i gościa specjalnego. Tematem szkolenia będzie audyt floty.

Wszystkie trzy spotkania odbędą się w Digital Village Knowledge w Warszawie.

Ekspert Flotowy to jednak nie tylko cykliczne spotkania ze specjalistami i praktykami świata fleet managementu, ale i cykliczne testy, które udostępniamy. W tym roku szansę na zdobycie kolejnych punktów  ramach rywalizacji o tytuł Eksperta flotowego uczestnicy będą mieli kolejno od: 1 czerwca, 17 czerwca, 17 lipca, 17 sierpnia oraz 17 września. Testy online i zdobyte dzięki nim punkty z pewnością zwiększą szanse na zdobycie wymarzonego tytułu.

Jak co roku Eksperta Flotowego poznamy w październiku, podczas Wielkiego Finału. Statuetki wręczymy podczas uroczystej Gali.

Ekspert Flotowy to jednak nie tylko specjalistyczna wiedza, spotkania z wybitnymi osobowościami ze świata fleet managementu, jakże cenny networking z osobami, które mogą pochwalić się sporą wiedzą i doświadczeniem, ale także – ciekawe nagrody. W tym roku pierwsza trójka laureatów otrzyma voucher do biura podróży. To wisienka na torcie, o którą z pewnością warto zawalczyć!

ZNAJDŹ NAS: