Laureaci Plebiscytu Fleet Awards Polska 2015

Prezentujemy najlepsze samochody, produkty i usługi dostępne na polskim rynku wybrane głosami fleet managerów w największym i najbardziej opiniotwórczym Plebiscycie w kraju.

2015-04-23 00:00:00

Plebiscyt Fleet Awards Polska to cieszący się największym uznaniem fleet managerów, producentów i importerów samochodów oraz firm usługowych barometr popularności i prestiżu najlepszych samochodów, produktów i usług flotowych w Polsce.

Plebiscyt Fleet Awards Polska powstał z potrzeby zewnętrznej, bezstronnej i pełnej oceny ogromu oferowanych na polskim rynku flotowym rozwiązań. Magazyn Flota jest twórcą i organizatorem tego projektu, który z roku na rok zyskuje na swojej wartości, a charakterystyczne statuetki z dumą zdobią biura i siedzimy najlepszych firm w Polsce. Magazyn Flota dzięki współpracy z zewnętrznymi firmami audytorskimi oraz bezstronnymi organizacjami stawia na pełen profesjonalizm wyłaniania laureatów. Plebiscyt jest jednocześnie ogromną pomocą dla każdego fleet managera szukającego najlepszych rozwiązań na rynku - nominowani i laureaci są uprzywilejowani w procesach przetargowych.

Ponad dekada tradycji jest dowodem zaufania jakim obdarzyli nas przedstawiciele rynku flotowego. Fleet managerowie wcielając się w rolę jurorów Plebiscytu stanowią o jego niekwestionowanym obiektywizmie i sile. Kilka tysięcy osób zawodowo zajmujących się firmowymi car parkami co roku wyczekuje okresu, w którym będą mogli oddać głos na swoich faworytów, oraz osobiście zweryfikować przydatność konkretnych modeli samochodów w firmowych działaniach.

 

Blisko 400 gości którzy 15 kwietnia odwiedzili Wielki Test Flotowy na terenie FSO w Warszawie.

Prawie 220 fleet managerów w roli jurorów, który poddali surowej weryfikacji wszystkie nominowane samochody.

90 najlepszych dostępnych na rynku pojazdów flotowych udostępnionych do oceny podczas Wielkiego Testu Flotowego.

4310 założonych kont podczas głosowania internetowego przez osoby związane z branżą motoryzacyjną.

Sumarycznie oddanych ponad 120 000 głosów w internetowej części Plebiscytu.

Ponad 50 informacji prasowych, ekspozycji logotypów oraz wstawek medialnych dotyczących Plebiscytu oraz nominowanych pojazdów, produktów i usług.

Plebiscyt pod wiodącym Patronatem Medialnym portalu auto.forbes.pl oraz Honorowym Patronatem Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

 

POZNAJMY LAUREATÓW PLEZBISCYTU FLEET AWARDS POLSKA 2015:

Gratulujemy wszystkim wygranym w Plebiscycie Fleet Awards Polska 2015. Zachęcamy do zapoznania się przez cały rok ze wszystkimi tegorocznymi nominowanymi na portalu fleet-awards.pl!

ZNAJDŹ NAS: