POZNAJ BLIŻEJ NOMINOWANYCH - PLEBISCYT FLEET AWARDS POLSKA 2017 - PROGRAMY SERWISOWE

Plebiscyt Fleet Awards Polska to najbardziej opiniotwórczy projekt, którego celem jest wyłonienie liderów polskiej branży flotowej w kategoriach pojazdów, produktów i usług flotowych. Najlepsi wskazywani są głosami fleet managerów, dziennikarzy motoryzacyjnych oraz na bazie arytmetycznych zmiennych rynkowych. Poznaj bliżej nominowanych!

2017-04-20 00:00:00

Plebiscyt Fleet Awards Polska podzielony jest na dwie integralne części: głosowanie internetowe (które trwa od początku kwietnia do 17 maja) oraz Wielki Test Flotowy (empiryczna ocena nominowanych pojazdów przez grono blisko 300 jurorów). W internetowej części Plebiscytu głosy na swoich faworytów oddają dziennikarze oraz decydenci branży flotowej zakładając specjalne konta na portalu fleet-awards.pl oraz przechodząc pomyślnie weryfikację umożliwiającą oddanie głosu jedynie osobom zawodowo związanym z fleet managementem. Ten etap jest rozstrzygający dla nominowanych produktów i usług oferowanych na polskim rynku flotowym.

Nominowane samochody poddawane są w drugiej części Plebiscytu rygorystycznej, empirycznej i bezwzględnej ocenie w ramach Wielkiego Testu Flotowego, który odbędzie się 10 maja w Twierdzy Modlin. Tego dnia, w jednym miejscu, w jednym czasie kilkuset zarządców flot wciela się w rolę cenzorów i weryfikuje właściwości poszczególnych modeli wystawiając im ocenę. Ocena z Wielkiego Testu Flotowego jest składową finalnej noty. Trzecim składnikiem oceny samochodów flotowych jest ich wartość rezydualna, którą opracowują i przygotowują eksperci z firmy Info-Ekspert, która jest Partnerem Merytorycznym Plebiscytu Fleet Awards Polska.

Zachęcamy do oddania głosu poprzez portal fleet-awards.pl oraz rejestracji do grona jurorów Wielkiego Testu Flotowego!

Flotowy Program Serwisowy CITROEN

Dedykowany klientom flotowym  Flotowy Program Serwisowy zapewnia bezproblemową eksplorację pojazdu. Dzięki dwóm poziomom świadczeń i indywidualnej obsłudze klientów biznesowych  Peugeot zapewnia kompleksową obsługę najbardziej wymagających klientów. Priorytetowe przyjęcia i atrakcyjne rabatowanie obejmuje samochody będące w okresie gwarancji i po gwarancji bez ograniczenia na wiek pojazdu. Flotowy Program Serwisowy to również profesjonalny i doświadczony personel , który wspierając się najnowszą technologią i narzędziami specjalnymi jest wstanie wykonać naprawę  doprowadzając pojazd oraz jego wartość do stanu  sprzed wypadku.

Flotowy Program Serwisowy PEUGEOT

Dedykowany klientom flotowym  Flotowy Program Serwisowy zapewnia bezproblemową eksplorację pojazdu. Dzięki dwóm poziomom świadczeń i indywidualnej obsłudze klientów biznesowych  Peugeot zapewnia kompleksową obsługę najbardziej wymagających klientów. Priorytetowe przyjęcia i atrakcyjne rabatowanie obejmuje samochody będące w okresie gwarancji i po gwarancji bez ograniczenia na wiek pojazdu. Flotowy Program Serwisowy to również profesjonalny i doświadczony personel , który wspierając się najnowszą technologią i narzędziami specjalnymi jest wstanie wykonać naprawę  doprowadzając pojazd oraz jego wartość do stanu  sprzed wypadku.

Ford BSC

Wybierając Business Service Club dołączasz do  grona prestiżowych Klientów Ford Polska, którzy powierzyli zarządzanie swoimi samochodami Autoryzowanym Dealerom Ford. Przystąpienie do programu nie wymaga żadnych dodatkowych opłat, a może w znacznym stopniu ułatwić pracę Twojej firmy.

Business Service Club (BSC) to kompleksowy program pozwalający na obsługę w zakresie przeglądów i napraw mechanicznych, a także likwidacji szkód komunikacyjnych w sieci Autoryzowanych Dealerów Forda na terenie całego kraju. Dzięki przystąpieniu do BSC zyskujesz opiekę wybranego Dealera Koordynatora nad Twoim parkiem samochodów marki Ford. Koordynator będzie Twoim rzecznikiem w sieci dealerskiej, który zadba o jakość obsługi Twojej floty. W ramach BSC gwarantujemy Ci szereg udogodnień, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dodatkowo w całym kraju, w ponad 50 wybranych Autoryzowanych Serwisach Forda, oferujemy Ci stałe ceny za robociznę, rabaty na oryginalne części oraz gwarancję, że nasi koordynatorzy BSC, doradcy serwisowi i mechanicy jak nikt inny znają potrzeby i technologie naprawcze Twoich Fordów.

BSC zapewnia Tobie i Twojej flocie:

 • Opiekę Dealera Koordynatora nad Twoim parkiem samochodowym realizowaną w sieci Autoryzowanych Dealerów Forda na terenie całego kraju
 • Koordynację procesu wszystkich napraw, przeglądów i likwidacji szkód komunikacyjnych przez Dedykowanego Koordynatora BSC
 • Jednolite, zrabatowane ceny oryginalnych części zamiennych w sieci Autoryzowanych Dealerów Forda
 • Ujednoliconą stawkę za roboczogodzinę
 • Ujednolicone normy czasowe obowiązujące przy rozliczaniu kosztów serwisowych
 • Zbiorczą, miesięczną fakturę z  co najmniej 14-dniowym terminem płatności
 • Rozliczenia według kosztów rzeczywistych lub zryczałtowanych
 • Dostęp do profesjonalnego systemu IT
 • Raporty na żądanie
 • Priorytetowość w przyjęciu pojazdu Klienta BSC do serwisu
 • Najkrótszy możliwy czas naprawy
 • Wydłużony czas pracy serwisu (co najmniej 60 godzin w tygodniu)
 • Brak opłat za zarządzanie i przystąpienie do Programu

W ramach Business Service Club oferujemy różne pakiety dostosowane do Twoich potrzeb oraz wielkości Twojej floty. Skontaktuj się z wybranym Autoryzowanym Dealerem Forda i wspólnie wybierzcie rozwiązanie najlepsze dla Ciebie spośród zaproponowanych poniżej.

BSC Twój Wybór

Pakiet serwisowy Twój Wybór dedykowany jest Klientom posiadającym kilka samochodów użytkowanych i serwisowanych lokalnie. Zapewnia Ci on pełną opiekę nad Twoim parkiem samochodowym realizowaną w ustalonym czasie u Twojego Dealera Koordynatora.

Jest oparty na stałej stawce jednostki pracy serwisu oraz stałej wartości rabatu na części zamienne u Twojego Dealera.

BSC Opieka

Pakiet serwisowy Opieka jest dedykowany Klientom użytkującym swoje samochody na terenie całego kraju i jest oparty na rzeczywistych kosztach obsługi Twoich samochodów.
Daje Ci on pewność stałej stawki za roboczogodzinę, stałej wartości rabatu na części zamienne oraz jednolitych cen części zamiennych w całej sieci Autoryzowanych Dealerów Forda biorących udział w Programie BSC (54 serwisy mechaniczne i 44 serwisy blacharsko-lakiernicze).

Pakiet Opieka oferuje Ci przywileje programu Business Service Club na terenie całej Polski.

BSC Opieka Premium

Jeśli Twoja flota posiada powyżej 50 zarejestrowanych na firmę pojazdów, możesz liczyć na naszą dodatkową pomoc!
Posiadanie dużego parku samochodowego zapewnia Ci dodatkowe zniżki, dzięki którym zarządzanie dużą flotą przy naszej pomocy okaże się jeszcze bardziej korzystne!

BSC Gwarant

Jeśli zależy Ci na stałych kosztach obsługi serwisowej na terenie całego kraju to Pakiet Gwarant jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Zyskujesz pewność stałych miesięcznych rat wyliczanych na podstawie deklarowanego przebiegu oraz okresu użytkowania auta. W zamian za ich opłacanie oferujemy Ci wszystkie przywileje programu Business Service Club na terenie całej Polski.

BSC AZNN

Decydując się na wykonywanie napraw blacharsko-lakierniczych w sieci autoryzowanych serwisów Ford, otrzymujesz dodatkowe rabaty podczas przeglądów okresowych i napraw mechanicznych.

Ta propozycja łączy ofertę Autoryzowanych Zakładów Napraw Nadwozi z ofertą Serwisów Mechanicznych. Gwarantuje Ci to specjalistyczną wiedzę i doświadczenie pracowników oraz trzyletnią, potwierdzoną Certyfikatem, gwarancję na wykonane naprawy.

 

SEAT FOR BUSINESS/SERVICE

Program flotowy SEAT-a to kompleksowa oferta obejmująca zarówno preferencyjne warunki zakupu pojazdów jak i profesjonalną obsługę posprzedażną w postaci programu SEAT FOR BUSINESS/ SERVICE. Do programu można przystąpić z już istniejącą bądź nową flotą pojazdów SEAT. Przystąpienie do programu SEAT FOR BUSINESS/ SERVICE jest bezpłatne i gwarantuje preferencyjne warunki oraz profesjonalną  obsługę pojazdów w sieci serwisowej SEAT w Polsce.

Wystarczą 3 kroki aby przystąpić do programu:

 • Upewnij się, że twoja firma posiada min. 5 samochodów marki SEAT
 • Skontaktuj się z Dealerem SEAT-a, podpisz deklarację i bezpłatnie przystąp do programu SEAT FOR BUSINESS/ SERVICE
 • Korzystaj z udogodnień, rabatów i profesjonalnej obsługi serwisowej SEAT.

Przystąpienie do programu gwarantuje: rabat na roboczogodziny, części i materiały eksploatacyjne (uzależniony od wielkości floty), jednolitą w całej Polsce stawkę roboczogodziny za usługi, atrakcyjne ceny aut zastępczych przy planowanych przeglądach i naprawach, obsługę i przyjęcie do serwisu na preferencyjnych warunkach, każdorazowe mycie nadwozia i sprzątanie wnętrza po każdej usłudze, możliwość faktury zbiorczej i rozliczenia bezgotówkowego. 

Wybierz faworytów i oddaj swój głos na fleet-awards.pl!

 

ZNAJDŹ NAS: