Alphabet Polska z nową dyrektor operacyjną

Z początkiem grudnia do zespołu Alphabet Polska dołączyła Iwona Mitek, obejmując stanowisko dyrektora operacyjnego.

2017-12-07 10:43:12

Iwona Mitek jest związana z branżą leasingową od ponad dziesięciu lat, a doświadczenie w kierowaniu strukturami operacyjnymi zdobywała między innymi w BPH Leasing, Jones Lang LaSalle oraz Promedica24. W trakcie swojej kariery zajmowała także dyrektorskie stanowiska w Impuls Leasing oraz Handlowy-Leasing.

Do obowiązków Iwony Mitek w Alphabet Polska należeć będzie zarządzanie Działem Operacyjnym, w którego skład wchodzą zespoły odpowiedzialne za obsługę techniczną, logistykę i realizację usług, zakupy oraz BPM.

Iwona Mitek jest absolwentką warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej oraz posiada MBA europejskiej szkoły biznesowej ESCP EAP.

Alphabet to jeden z czterech największych dostawców usług Car Fleet Management w Europie, reprezentowany w 19 krajach i finansujący obecnie flotę ponad 650,000 samochodów. Firma powstała w 1997 roku, a od 2011 stanowi część Grupy BMW specjalizującą się w leasingu i zarządzaniu flotą. Doświadczenie i gruntowna wiedza tworzą podstawę oferty nowoczesnych produktów, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klientów. Firma oferuje szeroki zakres usług na każdym etapie współpracy – od doradztwa i finansowania po wsparcie serwisowe, jak również kompleksowe programy zarządzania flotą korporacyjną.

W Polsce Alphabet również zajmuje czwarte miejsce wśród największych dostawców rozwiązań Car Fleet Management, zarządzając obecnie flotą przeszło 15 000 aut. Firma rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku w 2011 roku, wraz z przejęciem struktur funkcjonującego od 2001 r. ING Car Lease.

ZNAJDŹ NAS: