Rekordowa edycja Poznań Motor Show za nami

- Volkswagen Group Polska dostrzega jak targi Poznań Motor Show się rozwijają, jak zyskują na znaczeniu i my też pomagamy się im rozwijać - powiedział Patryk Tryzubiak, Volkswagen Group Polska. Tymi słowy rozpoczniemy krótkie podsumowanie Poznań Motor Show 2018.

2018-04-09 10:21:45

W dniach od 5 do 8 kwietnia, Poznań Motor Show:

  • odwiedziło 151 437 miłośników motoryzacji, którzy;
  • przemierzając 15 pawilonów pełnych motoryzacyjnych emocji odwiedzili;
  • 170 wystawców, którzy zaprezentowali 60 motoryzacyjnych premier;
  • w tym 10 pojazdów koncepcyjnych.

Poznań Motor Show to gigantyczna impreza, która ponownie przyciągnęła tłumy entuzjastów koni mechanicznych. - Wiedząc, jak bardzo jesteśmy różni, jak różne mamy upodobania i potrzeby, staraliśmy się, by Poznań Motor Show był odpowiedzią na Wasze potrzeby. Wiedząc, że targi robimy dla Was, przygotowaliśmy taką ofertę, która powinna zadowolić Każdego pasjonata motoryzacji. Tematyczne strefy i salony: samochodowy, motocyklowy, caravaningowy i truck są właśnie odpowiedzią na Wasze głosy. Także liczne wydarzenia towarzyszące, takie jak tory offroadowe, międzynarodowe zawody Stunt Wars Poland, strefa tuningu BlackzONE, tegoroczna nowość - Arena Videoblogerów motoryzacyjnych czy Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników są tego dowodem - podkreślają organizatorzy.

To jednak nie konic atrakcji dla fanów motoryzacji - targi Auto Nostalgia 2018 już za tydzień!

Auto Nostalgia - Ogólnopolskie Targi i Wystawa Pojazdów Zabytkowych odbędą się w Warszawie w dniach 14-15 kwietnia w prestiżowej lokalizacji na PGE NARODOWYM.

Będzie to już ósma edycja tego kultowego wydarzenia. Z tej okazji organizatorzy przygotują wiele imponujących stoisk wystawowych, na których miłośnicy klasyków będą mieli okazję znaleźć coś dla siebie. Publiczność podczas tej edycji będzie mogła obejrzeć świetnie zachowane klasyki i youngtimery, a nawet nabyć takie auto lub odnaleźć części niezbędne do odbudowy danego pojazdu. Wyjątkowego klimatu temu wydarzeniu nadaje fakt zaangażowania nie tylko stowarzyszeń i klubów działających na rzecz zabytkowej motoryzacji, ale przede wszystkim obecność indywidualnych użytkowników wraz ze starannie odrestaurowanymi przez nich eksponatami. Podczas targów zobaczyć będzie można kultowe już dziś pojazdy wielu znanych marek w różnym stopniu zachowania, wyjątkowe kolekcje samochodów z epoki PRL-u - zarówno krajowych, jak i zagranicznych producentów. Ekspozycje ubarwią legendy polskiego i zagranicznego sportu motorowego z dawnych lat.

Nie zabraknie także amerykańskich krążowników szos, pojazdów z wyjątkową historią oraz przedmiotów związanych z daną epoką motoryzacji. Auto Nostalgia to prawdziwy wehikuł czasu, który przeniesie nas w przeszłość i odsłoni przed Wami to, co w dawnej motoryzacji najpiękniejsze.
 

ZNAJDŹ NAS: