MiFleet – nowy produkt w portfolio Cartrack Polska

Na polskim rynku debiutuje MiFleet – kompleksowy asystent do zarządzania i administrowania kosztami firmowej floty od Cartrack. System pozwala agregować, szeregować i analizować dane generowane z różnych systemów zewnętrznych; operatorów kart paliwowych, CFM-ów, sieci serwisowych. Zarządzanie profilem kosztowym floty stało się intuicyjne i przejrzyste.

2020-09-16 10:29:55

Cartrack Polska stworzył zaawansowany program MiFleet, będący agregatorem kosztów oraz narzędziem pozwalającym na wielowątkowe i skomplikowane analizy porównawcze czy zestawienia. Kontrolowanie kosztów, obserwacja anomalii i zarządzanie ryzykiem finansowym w firmowej flocie dzięki MiFleet stało się bardzo proste i przejrzyste.

System MiFleet ułatwia pracę administratora floty poprzez zarządzanie informacjami na intuicyjnym i bardzo nowoczesnym interfejsie. System został zbudowany w taki sposób, aby w inteligentny sposób konwertować zbierane informacje i prezentować je w formie raportów zarządczych.

Cartrack zaprojektował rozwiązanie tak, aby w wyznaczonych warunkach wysyłało wiadomości SMS-y, PUSH-e oraz emaile automatycznie. To usprawnienie wielu procesów, jak choćby przypomnienia o przeglądach serwisowych, datach zakończenia polisy czy wszelkich opłatach licencyjnych. Użytkownik może dopasować ustawienia pod swoje wymagania i specyfikę prowadzenia polityki flotowej.

MiFleet daje pełnię możliwości personalizacji poprzez tworzenie hierarchii dostępowych i posiada łatwy panel wprowadzania wszelkich zmiennych odnośnie floty. Rozwiązanie oparte jest na chmurze, dlatego dostępne jest z każdego krańca świata, niezależnie od pory czy warunków.

MiFleet zastępuje arkusze kalkulacyjne, szkice obliczeniowe i matryce kosztów, które wielu fleet managerów generuje zbierając dane z różnych źródeł. Cartrack proponuje oprogramowanie, które wspólnie z oferowaną telemetrią o wysokim standardzie raportowania i monitorowania dużej liczby parametrów użytkowych każdego pojazdu, jest realnym i kompleksowym wsparciem pracy rewizyjnej, zarządczej i planistycznej zarządcy floty.  

System MiFleet może być zakupiony jako niezależny produkt lub może być rozwinięciem już obecnie użytkowanych systemów monitoringu Cartrack Polska, wspierając kompleksowe zadania operacyjne fleet managerów. Elastyczność tego rozwiązania jest ogromna, o czym już przekonują się pierwsi klienci na polskim rynku.

Więcej informacji o nowości Cartrack Polska na: https://www.cartrack.pl/aplikacja-mi-fleet.

Źródło: Informacja prasowa

ZNAJDŹ NAS: