Liderzy polskiego rynku flotowego AD 2018

Polska branża flotowa wybrała najlepsze samochody, produkty i usługi flotowe tego roku! Przy Metodologicznym Patronacie Strategicznym Kantar TNS, Merytorycznym Info-Ekspert i Honorowym PZWLP prezentujemy Wam liderów sektora B2B polskiej sfery automotive.

2018-05-29 08:35:24

Plebiscyt Fleet Awards Polska jest organizowany przez redakcję magazynu Flota i MŚP Biznes. Od ponad 10 lat projekt jest barometrem zaufania i zadowolenia polskiej branży flotowej z konkretnych dostępnych na rynku rozwiązań (pojazdów, produktów i usług. Jurorami, osobami bezpośrednio mającymi wpływ na finalny wynik, są polscy fleet managerowie, osoby codziennie zajmujące się zarządzaniem car parkami w przedsiębiorstwach.

Fleet Awards Polska składa się z dwóch kluczowych części - głosowania internetowego oraz Wielkiego Testu Flotowego. W tym roku dzięki zaangażowaniu i patronatowi Kantar TNS, Info-Ekspert oraz PZWLP poziom merytoryczny, statystyczny i obiektywizm prezentowanych danych stoją na wysokim poziomie.

 

Prezentujemy Wam pełną listę laureatów Plebiscytu Fleet Awards Polska 2018, liderów polskiej branży flotowej AD 2018:

Prezentujemy Wam  listę laureatów Plebiscytu Fleet Awards Polska 2018 - najlepsze produkty i usługi dla przedsiębiorców zdaniem czytelników magazynu MŚP Biznes:

ZNAJDŹ NAS: