SEAT Full Service Leasing - zaufanie zbudowane na pewnych produktach

Zwiększająca się świadomość przedsiębiorców wymusza na oferujących usługi i produkty okołofinansowe tworzenie propozycji konkurencyjnych, przejrzystych i bardzo elastycznych. Polski przedsiębiorca, decydent zakupowy czy fleet manager – wszyscy oni chcą zapewnić swojej firmie 100% mobilności. SEAT Full Service Leasing jest produktem pozwalającym zaspokoić potrzeby nowoczesnego przedsiębiorcy, wynikające wprost ze specyfiki polskiej gospodarki.

2018-07-25 13:15:39

Marka SEAT jest obecnie jednym z najdynamiczniej rozwijających się brandów w Polsce, notując dużo większy wzrost sprzedaży od średniej rynkowej. W pierwszym kwartale tego roku dostarczono klientom niemal 3400 nowych pojazdów, z czego ponad 2100 wybrał sektor B2B. To oznacza ponad 20-proc. dynamikę wzrostu r/r. W skali globalnej hiszpańska marka ustanawia regularnie rekord za rekordem, odnotowując najwyższą w 68-letniej historii marki trzymiesięczną sprzedaż. Fakty te wskazują, że klienci coraz częściej decydują się na samochody „created in Barcelona”. Rosnące słupki sprzedaży są nie tylko wynikiem sprawnych kampanii reklamowych, ale i dużego zaufania oraz wysokiej oceny użyteczności modeli SEAT-a.

Przejrzyste warunki

Wraz z coraz szerszą gamą modelową, obejmującą najbardziej popularny segment kompaktowych i dużych SUV-ów i crossoverów, SEAT we współpracy z Volkswagen Leasing oferuje instrumenty finansowe pozwalające na użytkowanie nowego samochodu praktycznie „od ręki”, przy jednoczesnym zachowaniu kluczowych dla szefów firm i fleet managerów wartości produktowych – przewidywalności, klarowności warunków przez cały okres trwania umowy, a także precyzyjnie określone warunki jej zakończenia. Proste zasady, jasne reguły współpracy i odpowiednie pakiety narzędzi flotowych – to wszystko oferuje SEAT Full Service Leasing.

Leasing jako forma finansowania nieruchomości i ruchomości w firmie to bardzo znany i doceniany sposób realizowania inwestycji.

W Polsce w pierwszym kwartale tego roku sektor leasingowy sfinansował inwestycje o łącznej wartości 18,6 mld zł, notując wzrost o ponad 20 punktów procentowych. W tej kwocie aż 8,6 mld zł polskie firmy przeznaczyły na rozwój w ramach sektora motoryzacji (auta osobowe, dostawcze i ciężarowe do 3,5 t DMC). To pokazuje kierunek, w jakim polski biznes się rozwija – posiadanie nie jest już kluczem do dynamizacji firmy. To multiplikacja wyborów i połączenie dobrych produktów wraz z zaprojektowanymi w sposób przemyślany procedurami finansowymi jest głównym kierunkiem podejmowanych decyzji przez osoby odpowiedzialne za zarządzanie flotą w firmie.

SEAT oferuje teraz leasing z pakietem Full Service, idealnie wpisując się w potrzeby firm posiadających car park złożony z 15 i więcej pojazdów, które chcą zapewnić sobie spokój prowadzenia biznesu, gwarancję pełnej mobilności i brak nieprzewidywalnych kosztów związanych z serwisowaniem czy naprawami użytkowanych samochodów.

SEAT Full Service Leasing to koszyk wypełniony benefitami związanymi z korzystaniem z produktu, jakim jest samochód firmowy.

Po pierwsze, Full Service Leasing to indywidualnie dobierane warunki – samochód można mieć już od zerowej opłaty wstępnej z limitem kilometrów nawet do 200 000 km w okresie finansowania oraz z okresem użytkowania od 24 do 60 miesięcy. Już na starcie eliminowane jest ryzyko utraty wartości pojazdu oraz zapewniona jest obsługa dedykowanego doradcy flotowego wraz z serwisowaniem pojazdu w ASO. Do tego, w zależności od decyzji, można cieszyć się nowym SEAT-em co każde 2-5 lat. Elektryzujące!

Dodatkowe korzyści

To nie koniec. Wartości dodanych jest jeszcze więcej – od karty paliwowej, przez korzyści podatkowe, assistance 24/7, aż po samochód zastępczy na czas trwania naprawy. To wszystko sprowadza się do największego plusa Full Service Leasing – przewidywalności.

Na co dzień, gdy samochód jest we własnym zarządzaniu firmy i stanowi środek trwały przedsiębiorstwa, trzeba planować i koordynować szereg działań. W razie kolizji i wypadku naprędce trzeba organizować nie tylko transport, ale i zapewnić środek lokomocji dla naszego pracownika. Dwa razy w roku przychodzi czas na zmianę opon i koszty ich przechowywania. Do tego koszty napraw i serwis potrafią w najmniej przewidywalny sposób zwiększyć wydatki z firmowego budżetu. Nie pomaga zmienna koniunktura na rynku, w dużym stopniu wpływająca na koszt produkcji i dystrybucji paliw i finalnie – ceny, za które lejemy je do baku. Z Full Service Leasing nie ma ryzyka związanego z użytkowaniem auta w firmie, które jest narzędziem generowania obrotu. SEAT ściąga z przedsiębiorców obowiązek koordynowania bardzo dużej liczby zmiennych i pozwala przejść na inny, wyższy poziom spokojnego zarządzania i koordynowania mobilnością pracowników.

Profesja fleet managera powinna się sprowadzać do implementowania w firmie sprawdzonych rozwiązań oraz eliminacji obszarów ryzyka, a jeżeli już występuje – zarządzania nim na tak wysokim poziomie, aby planowanie budżetu w firmie odbywało się w realny i skalibrowany sposób. Samodzielnie, bez wsparcia produktów finansowych, jest to bardzo skomplikowana i czasochłonna czynność. Czas na outsourcing takich procesów po to, by praca fleet managera skupiła się na strategicznym planowaniu i realizowaniu długofalowych celów.

SEAT oferuje nowe auta o nowoczesnym designie i z zaawansowaną technologią.

Do tego można wybrać, które elementy dodatkowej obsługi chce się zaimplementować u siebie i jak bardzo decyduje się przenieść ryzyko na dostawcę auta wraz z całą obsługą posprzedażną. Panowanie nad biznesem w czasach dynamicznego rozwoju wymusza szukanie rozwiązań prawdziwie dopasowanych do krajowego rynku. Aby móc skoncentrować się na strategicznym planowaniu i zarządzaniu przedsiębiorstwem na wysokim poziomie, trzeba mieć zaufanego kompana. Wysokie wymagania fleet managerów z pewnością spełni SEAT Ateca w ekskluzywnej wersji Xcellence z silnikiem o mocy 150 KM sprzęgniętym ze skrzynią DSG z pakietem Full Service w kwocie od 2003,48 zł miesięcznie.

A może miejska Ibiza Full LED również w ofercie Full Service od 978,31 zł miesięcznie? Crossover Arona może zapewnić Ci spokój w biznesie dzięki opcji Full Service – wersja wyposażenia Style, z oszczędnym silnikiem 1.0 TSI, to koszt zaledwie 1245,83 zł miesięcznie.

Warto sięgać po więcej niż sam samochód. Nikt nie zna Twojej firmy jak Ty sam, dlatego SEAT proponuje samodzielne skomponowanie obsługi flotowej na takim poziomie, jaki sam uznasz za potrzebny.

CZYTAJ TAKŻE: Seat Arona: hiszpański crossover nr 1

ZNAJDŹ NAS: